İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ölmeden önce yapılması gerekenler

YelizTurkmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
17
Bu gün yok olmayı deneyeceğim. Sevebilmek için son günüm..
Sınırladım tüm hayallerimi, sevincimi, hüznümü, heyecanımı, telaşımı.. Hepsi bugün yaşanacak veya bitecek.
Bütün bunlar için ne yaşamam gerek.. Hüznü sevinci heyecanı, endişeyi korkuyu, aşkı aynı anda yaşamak için ne gerekiyor.
Anlamlandırılamamış şeyler yapıyorum kendimden beklemediğim şeyler...
Saçlarımı borulara bağlamış kendi kurtuluşum hazırlıyor veya kendi ölümümü istiyorum,

Mezarımın başında duran adamın nasıl bilirdiniz sorusuna cevap verecek tanımadığım komşularım dışında kimse olmayacak, beni kimse tanımaz.. Beni kimse bilmezdi. "`

Tüm bunları kendimi video' ya çekmeden önce okumuştum . Eski bir kamp geleneği olarak anılabilir " kendini koy karşına ve öleceğine inandır kendini ve daha sonra tüm bunları video ya çek! Ve tüm bunları düşün. "

Ben tüm bunları deneyimledim ve şunu söylemeliyim ki telefon ile çekmeyin bu video'yı yüzünüzü görmek ürpertici ve aynı zamanda susturan bir etken olabiliyor, 5 dakikalık video içerisinde yaklaşık 2 dakikalık konuşma vardı çoğunluğu " ııııı... " diyerek devam ediyordu. Ayrıca kesinlikle bu video 'dan sizdede bulunsun açın ve dinleyin kendinizi...

Video içinde tüm bunlar dışında kendinizi anlatabilirsiniz, kendiniz ile olan son gününüzü anlatın kendinize , eminim etkileyecektir sizleri'de. Arkanıza bakmaktan çekemeyeceksiniz belkide bu videoyu fakat en iyisi nefesinize odaklanarak konuşmanız.

Çekimden sonra aileniz, sevdikleriniz veya Evren'nin ne durumda olduğu değil de en çok siz olabilirsiniz kendi bilinçaltınızda.

Ölüm kelimesine en çok yakışan şarkılardan birini bırakmak isterim bu metinin altına.
Martı sesleri ile bütünleşen o şarkı.

Kaynak: Ben biraz delirdim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5