İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oluşturulan sayfada yeni yazı eklemek

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfalar oluşturdum işte siyaset ekonomi vb gibi , ama siyaset sayfasına sadece tek parça yazı ekleyebiliorm sayfa düzenle'den. Benim istediğim şey siyaset sayfasında yazılar eklemek normal ana sayfada çıkan gibi .Nasıl yapabilirim ? Büyük ihtimal çok basit bir yolu vardır ama daha yeniyim.

yani normalde yazı ekleyince ana sayfada çıkıyor ya yazılar , benim istediğim ana sayfada gözükmeyecek sadece siyaset sayfasına tıkladıgımda bazı yazıları o sayfada yayınlamak istiyorum.

normalde kategoriyle hallediyoruz bunu ama kategoriler gibi değil de yukarıda sayfa oluştur dedikten sonraki görünüm gibi olsun istiyorum.Yani sayfa oluşturunca bannerin altında sayfaların linkleri oluyor ama kategori görünümünde öyle olmuyor.

Ekleme: bilen kimse yok mu ?

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşım O Dediğin wordpress Mümkün Değil Kategorilerin Ayrı Olur Ama Enlediğin yazı Anasayfada Mutlak Gösterilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5