İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

omerta

D

dnturkey

Misafir
arabalarınız neler söyleyin bakalım yarış yapalım :)

R

reklamsitesi.be

Misafir
arkadaşlar omertanın türkiye sitesi bugün (24 mayıs)açıldı

www.barafranca.gen.tr sadece türkçe

herkes gelişmeye yeni başlamıştır şimdiden üye olun derim ben

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya biri oyunu anlatabilirmi adam öldürüp deneyim kazanabilirmiyim? marketten kick box öğrensem adam öldürebilirmiyim? araba yarışı yapmak bana ne kazandırır? neye göre kazanan belli olur?

R

reklamsitesi.be

Misafir
oyunda en başlarda adam öldüremezsin zaten ne kadar istesende

en başta suç işleyerek ve araba çalıp satarak para kazanıcaksın sonra suçlardan atıcılığını geliştir o senin en önemli şeyin.. sonra thief civarına geldiğinde bi aileye girip canını güvenceye almalısın

dakika başı mermi fabrikalarında mermi çıkar onlardan alıcaksın
atıcılığın %20 civarında oldu mu adam öldürürsün anca

araba yarışı yapmak bişey kazandırmıyo uğraşma boşuna

ve shoplifter a geldiğinde bol bol e5 baskını thief e geldiğinde de bol bol organize suç yap
ortakları mircden bulabilirsin

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mirc pek güvenli olmadıgı için kullanmıyorum ayrıca sormak istediğim şey şuan 150k ya yakın param var ve 1 milyona ulaşmam zor diğil mermi fabrikası alsam bana ne getirir veya qumarhaneler? aile kurmak için ne gereklidir?
üzerinde zırh olmuyan bir insan kaç mermiyle ölür? ve zırh ne gibi +lar kazandırır? yani ne kdr farkettirir... ben durum birini öldürsem bankadaki parasını falanda alırmıyım?

R

reklamsitesi.be

Misafir
ne çok soru sordun bea?

aile kurmak için chief seviyesine gelmen lazım

qumarhanede şansa bağlı ama baya kazanırsın mermi fabrikasını bilmiyom
zırh olup olmaması değilde saldıran kişinin atış becerisi etkiliyo kaç mermide ölceğini genellikle 1500-2000 mermiyle saldırıyolar zaten, büyük ihtimalle ölüyosun :D toplam paranın %40 yada %60'ını alıyosun da hatırlamıyom kaç olduğunu...

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende cok eski omerta oyuncusuyum. ozenip ayni tarz bir oyun yaptim www.lastfather.com adreside. dahada gelistiricem beklerim hepinizi. gelisiminde benle ortak olucak arkadaslar varsada acigim pm ile ulasabilirler.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
bu tür (text tabanlı) oyunları sevmem ama eskiden buna benzer mafya.gen.tr vardı. Şu an tekrar baktım kapatmışlar. Oynadığınızda gerçekten zevk alabiliyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5