İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

On-Line Ingilizce Eğitim PR0GRAMI

SouLSucking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
USBEM Online Ingilizce Egitim Programi

Merkezi Londra'da bulunan INTECH firmas
ının kardes kuruluşu olarak 1999 yılında Ankara’da hizmete başlamıştır. Bu amaçla Usbem; Dünyanin lider eğitim ürünleri ve hizmetleriyle uluslar arası düzeyde tanınan, kendi sektörünün lideri olan City - Guilds, Pearson Digital Learning ve NTR Global’ in Türkiye'de tek distiribütörüdür.

USBEM Türk e
ğitim sektörünü uluslararası standartlarla ve yeniliklerle tanıştırmayı hedefler. Bu hedeflere, eğitim sektöründeki son teknoloji ve yenilikleri sektörünün öncüsü olmayı amaçlayan kurum/kuruluşlara sunarak ulaşır.

USBEM Firmas
ı İşinde Uzman Egitmenleri Sayesinde Kaliteli Ingilizce Ögrenmenizi Sağlar.Günün Her Saatinde Bir Sorununuz Oldugunda Canlı Destek Vererek Yardım Eder.Videolar ve Animasyonlar İle İngilizceyi Severek Ögrenmenizi Sağlar.

Yer ve Zaman Kısıtlaması Olmadan
Dilediginiz Yerden istediginiz Zaman Programa Girip
İngilizce Ögrenebilirsiniz.Yer ve Zaman Kısıtlaması Olmadan Sıkılmadan Eglenerek İngilizceyi Ögrenin.
İnternet üzerinden
Sadece Browser üzerinden Kurulum Gerekmeksizin Programa Dahil Olup Online English Ögrenmeye Başlayabilirsiniz.
Günlük Yaşamdan Örnekler
E
ğitim Esnasinda günlük Yaşamdan Örnekler Vermekteyiz.Böylece Daha Kolay Anlaşılır.Videolar ve Animasyonlar sayesinde Dersler Daha Zevkli Geçer.
1803 Sayfal
ık 12 Adet Pdf Formatında Ücretsiz Kitap
12 Adet Pdf Format
ında Ücretsiz Kitaplar Sayesinden Ögrendiklerinizi Pekiştirip daha Uzman Bir İngilizce Bilme Yolunda Hızla Adım Atabilirsiniz.Toplamda 1803 Sayfa Bulunan Kitaplarımızın Sizin Seviyenize Göre İçerik Barindirdigini Bilmeniz Gerekmektedir.
En Düşük Seviyeden( Basics ) En
İleri Seviyeye ( Senior Mastery ) Kadar 6 Degişik Kur iLe Online İngilizce eğitimi
Program
ın İçerisinde 5 Tane Seviyenize göre Sınıf Bulunmaktadır.
1-Basics
2-Intro
3-Middle
Mastery
4-Senior Mastery
5-Master Pronunciation

Daha Ayrıntılı bilgi için : www.usbem.com Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5