İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

On Numara büyük ikramiyesini kazanan 12 kişiden 8'i aynı ilçeden

Yakamdamoz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Çok büyük bir tesadüf sanırım ama bana biraz garip bir tesadüf gibi geldi. Dün yapılan On Numara çekilişinde kazanan 12 kişiden 8'i aynı ilçeden çıktı. Böyle büyük bir olasılık nasıl oldu bilemiyorum. 950 ilçeden değil de aynı ilçeden olaması sizce de garip değil mi?

On Numara’nın dün akşamki çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan 12 kişinin 8’inin Bursa’nın Karacabey ilçesinden olması dikkat çekti. Çekiliş sonuçları sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: ADANA / YÜREĞİR - BURSA / KARACABEY - BURSA / KARACABEY - BURSA / KARACABEY - BURSA / KARACABEY - BURSA / KARACABEY - BURSA / KARACABEY - BURSA / KARACABEY - BURSA / KARACABEY - İSTANBUL / FATİH - İSTANBUL / KADIKÖY - İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

15-nisan-2019-on-numara-çekiliş-sonuçları.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5