İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onarcade Makale Sistemi + Tasarım

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Kendime özel yaptırmış olduğum Onarcade Tasarımı özel yaptırılmış olan , tasarıma uyarlandırılmış, Tasarım için özel olarak Onarcade Scripti editlenmiştir, monte edilmiştir, eklemeler düzenlemeler yapılmış birçok yerinde oynamalar yapılmıştır.Kısacası bayağı bir değiştirilmiş, isteğe göre değişiklikler yapılmıştır.
Oyun scripti Makale Scripti olmuştur kısacası Ayrıca Admin panelındede değişiklikler yapılmıştır.meta tag keywords Title da degısıklıkler yapılmıştır,admie editor eklenmıştır.Sırf Tasarım 150 YTL ye yaptırılmış, 100 YTL ye ise onarcadeye uyarlandırılmıştır, 100 TL yede bu tasarımı onarcadeye uyarlanıştır.
Daha önce satış için konu açmıştım fakat vazgeçmiştim şimdi tekrar satışa başlıyorum.Şuan 1 sitede kullanılmaktadır, sınırlı sayıda satılacaktır.Daha önceki başlığımda 2 kişi almak istemişti fakat iptal olduğundan dolayı satmamıştım arkadaşlara.
  • Seoludur.
  • İçeriği üye olmayanlara kapatma.
  • Site için mesajlaşma bulunmaktadır.
  • Üyeler konu ekleyebilirler.
  • Üyelere mail sistemi
özelliklerınden birkaçıdır
Fiyatı : 100 TL
Script admin panelinde üyelere mail atabileceğiniz alan mevcut.
Admin Panelinden resimler :
Ana giriş :
anapanel.jpg

Mail Gönderme :
mailcopy.jpg

Site Ayarları
siteayar.jpg

Site Resimleri :
Ana Sayfa:
sitem.png

Yazı içleri :
yazilar.png

Son olarak, zamanında çok aramıştım bu tür makale scripti fakat hiçbir yerde bulamamıştım, bu nedenle kodlatmıştım, iyi verim aldığımıda söyleyebilirim, ayrıca Adsense yerleşimi iyi bir şekılde yapılabilecek bir tema.İstediğiniz herşeyede kullanılabilicek bir sistem oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5