İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onaylama Kalksın Direk Üyelik Olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
şu an sisteme bağlı: 2346 (178 Kayıtlı Ve 2168 Misafir Üye Bulunmaktadır.)

Yukarıda görüldüğü gibi 2168 kişi sırada bekliyor onlara bi şans verelim arkadaşlar nedersiniz adminler size diyorum lütfen ama hep aynı kişilerle konuşuyorum mesajlaşıyorum forumda 1 ay açık bırakalım :hönk: veya 1 hafta :hmmm: üye olsunlar hadi ya :)

saygılarımı dilerim adminlerime..:utan:

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sayın 11seconds,

O 2168 sayısı üye olupta onay bekleyen üyelerin sayısını bildirmemektedir. Üye olmadan siteyi gezen ziyaretçilerin sayısıdır.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Onaylı olmasanız yazı yazamazsınız sanırım:)

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben onaylımıyım acaba :peh:

sen 1 ay falan önce üye olanlardansın benim gibi aynı ozaman onaylama yoktu direk msn aktifleştirmesi vardı :) onaylı olanların isminin altında onaylı diye resim oluyor :harika:

Ekleme:
Onaylı olmasanız yazı yazamazsınız sanırım:)

valla ben öylesine açmıştım bu hesabı forumun iyi olduğunu görünce 2.hesap açıp bayabi yazı yazıcamtım yani kendi web sitemi açasıya kadar 2000-3000 arası yazardım sanırım haber-teknoloji-bilim-oyun-html kodları vb. şeyler yazardım günde 50tane :( ama onay gerektiriyor malesef :ağla: :hönk:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sen 1 ay falan önce üye olanlardansın benim gibi aynı ozaman onaylama yoktu direk msn aktifleştirmesi vardı :) onaylı olanların isminin altında onaylı diye resim oluyor :harika:

bu farklı bi statü, yönetime tc kimlik numaranı ve adını soyadını verirsen sende bizden olabilirsin

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
sorunuzun cevabını aldığınza göre,kilitliyorum.
iyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5