İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onbinlerce Hit Edinme Metodum ile Kazanç(ilk defa iyinet'de)

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Çok ayrıntıya girmeyeceğim zaten işleyiş basit.

Size 1 sene önce günlük en az 5k çalışma sürenize bağlı 100 binlerce günlük tekil hit getiren metodumu tanıtacağım.

Bunu ilk defa iyinet'de açıklıyorum.

Bu yöntem ile 3 ayrı koldan kazanç sağlayabileceksiniz.

Adım adım anlatıyorum,

1.ücretli ücretsiz bir domain alıyorsunuz
2.bunun üzerine "mihalism" isimli ücretsiz resim upload scriptini kuruyorsunuz(google da arayın her yerde var) ve bildiğiniz türden bir resim upload siteniz oluyor.
3.bir absürt konu hazırlayıp açtığınız resim upload sitesine upload ediyorsunuz.ve thumb url kodunu alıp absürt konunuza ekliyorsunuz.
4.absürt konunuz hazır bunu binlerce foruma ister elle ister post programları ile yolluyorsunuz.
5.konularda ister kendi uploalarınızı kullanın (3 kol kazancın 1.koludur ama zaman ister) ister başka absürt forumlardan başkalarının konularını ve upload linklerini alıp kendi resminizi ekleyerek yayınlayın (downloadlar için kazanç kazanamazsınız ama hit için daha hızlı bir yöntemdir).
6.absürt konunuzu gören absürt müdavimleri ufacık thumb resmi görünce direkt tıklıyor (ki absürt konularında download etmeden herkes filmin ön izlemesini görmek ister)
7.thumb resme tıklayan adam sizin sitenizde.işte 1 tekil hit.
8.hitler sizin günlük ne kadar konuyu ne kadar foruma postladığınıza göre değişir.en az 5k hiti çok az bir çaba ile edinebilirsiniz.
9.ben bu yöntem ile maximum günlük 50k hit edindim.
10.bu yöntemi kullanacaksanız kaldıracak bir vps veya server edinin.yoksa hitler uçar.
11.bu şekilde hem resm upload siteniz ünlenir,hem hit elde edersiniz,hemde kendi uploadlarınızı koyarsanız download başı kazanç elde edersiniz.
12.hiç bir resimi google indexlemediği için adsense kullanabilirsiniz (ben bu yöntem ile 1 sene adsense reklam döndürdüm hiç sorun çıkmadı ama resim upload sitesine biraz legal süsü vermeniz gerekiyor)
13.isterseniz çeşitli absürt reklamlar döndürebilirsiniz.
14.işi abartıp her yere splash ve popup reklam koyarsanız absürt forumlarda resim upload siteniz yasaklı listeler arasına girecektir bunu tavsiye etmem.kullanıcı dostu reklamlar koyun.

evet gece yarısı çok iyi bir ruh halinde sayılmam yazım yalnışı yapmış olabilirim.elimden geldiğince basitçe anlatmaya çalıştım ki basit bir yöntemdir.

bu yöntem ile hem resim upload sitemizin reklamını yaptık (benim projem olan imagenic.net bir süre sonra çok popüler oldu ve bir rus webmastera 1.000$ a sattım)

hem kendi uploadınız ise para kazandınız.

hemde kendi uğraşınıza endeksli istediğiniz kadar tekil hit elde etme şansına sahip oldunuz reklamlar veya bunun üzerinden para kazanmak artık sizin şahsi bileceğiniz bir iş.ister absürt reklamlar döndürün ister legal.

bu makaleyi iyinet üyeleri için yazdım başkası kendi yazmış gibi kullanırsa oraya buraya copy past yaparsa kulağını çekerim.

Gwindor

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
kusura bakma ama garanti değil ve işe yaramaz..uzun uğraşlar sonucu forumlara absürt gönderdiniz diye banlanıp resimide silerler..

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
okumadığınız veya okuyupda anlayamadığınız ne kadar açık...

kim siliyor resmi yahu resim upload sitesi senin... sen kendi resim upload sitene yükleyip dağıtıyosun bunu.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Mantıklı bir yöntem :)

Peki Adsense vs geliriniz oldu mu?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
hocam absürttan kazanılan para hiç olmasın biz böyle şeylerin bereketini ne görürüz nede hayır gelir bu paradan bence daha yararlı ve daha ileri düzeyde işler yapalım...
benim görüşüm ve senin de olursa sevinirim..

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hocam absürttan kazanılan para hiç olmasın biz böyle şeylerin bereketini ne görürüz nede hayır gelir bu paradan bence daha yararlı ve daha ileri düzeyde işler yapalım...

Bana diyorsan benim uğraşacağımdan değil zatende merak ettim sordum sadece :)

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Mantıklı bir yöntem :)

Peki Adsense vs geliriniz oldu mu?

dediğim gibi adsenseden kazanç olarak tabi organik hitler kadar olmuyordu ama hite göre değişiyor.adsenseyi 1 yıl kullandım sitede tabiikide gelirim oldu.ve o adsense hala açık hiç bir sorun yok.

açıkcası resim gösterim sayfaları indexlenmiyor ve bot girmiyordu.hiç bir sorun çıkmadı.siteyi inceleyebilirsiniz ; imagenic.net şuan bir rus webmastera satılık.

ben hit kazanma metodumu anlatıyorum.absürt da bir webmaster sektör alanıdır.bunun günahı veya sevabını burda tartışamayız çünkü burası webmaster forumu dini forum değil.

burda sadece iyinet kurallarına aykırımı değilmi şeklinde konuşabiliriz.ben burda absürt bir paylaşım yapmadığım için kurallara uygundur.sadece metod anlatımında bazı absürt forumlara konu açmak bahsi geçmiştir.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İşe yaradığı kesindir. Boşuna işe yaramaz demeyin. Ben bununla 1-2 ıl önce bir site için uğraşmıştım. Ortalama 1 saat içinde yeni siteye 2-3 k hit çekebiliyordum. Ayrıca geliştirilebilir.

Bu yöntem hem bhw'de (orijinali şu: http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/making-money/13780-simple-method-make.html ) 2+ yıl önce açıklanmış hem de e-book'u bulunan bir yöntem.

Tabi ki bu değerli bir paylaşım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Valla onu bunu bilmem ama bahsini ettiğin upload scriptinin sitesinin yerinde yeller esiyor :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Eyvallah yaa saol bir kurcalıyım şunu...
Teşekkürler ;)

T

trgy

Misafir
Aslında bunu sadece absürt olarak düşünmemek gerekli. Normal film izleme sitelerinde de bu tarz olaylar çok oluyor ya da ne bileyim dantel örgü sitelerinde de uygulanabilir bu olay.

Bu sistemi biliyordum ama böyle açıklamasını ilk kez duydum o yüzden paylaşımı çok beğendim ve ilgimi çekti araştıracağım biraz daha bakalım ekstra neler katabiliriz.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu konuda örnek vereyim. Bir kadın forumuna şu resimleri sitemizden upload edip yeni konu olarak gönderdiğimizi düşünelim.

Şu şekilde:
Başlık: Bu Bebekler Çok Şeker

İçerik: Dünya tatlısı bebekler :) ben bayıldım. Büyük görmek için resmin üstüne tıklayın.

*** Bunu toplamak 5 dakika, 10 büyük foruma göndermek 10 dakika. Toplam 15 dakika. Bu konudan gelebilecek hit 1 günde 500-1000'i rahat bulur. Mutlaka absürt olmalı diye düşünmemeniz için bir örnekti.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
evet girişimcilik durumunuza göre olayı farklılaştırabilirsiniz.ben en çok hit nerden gelebiliri düşündüm açıkcası bu yöntemi kullanırken.

ve absürt geldi aklıma.ayrıca blackhatworld konusuna gelince inanın ben bunu herhangi bir blackhat seo forumundan bulmadım tam emin değilim 2 sene evel olması lazım bu fikri kendim edindim yani tabi bu kadar basit işleyişi olan bir metodu black hat seo üstadları düşünüp ebook haline getirmiş olabilir ama ben açıkcası kendim görmedim :p

ama bence kolay yoldan hit sağlamak isteyen için (ki herkes bunu ister) kolay bir yöntem.

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hacım 1k$ a sattığın sitede 3 online var :)

bende bu şekilde hit alıyorum.fakat hit geçici oluyor açıkçası.

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler herkes vermez böyle bilgiyi.

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw sizede iyilik yaramıyor.bırak yapan yapsın arkadaş bilgi vermiş.bana 1 dolar lazım :D

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaw sizede iyilik yaramıyor.bırak yapan yapsın arkadaş bilgi vermiş.bana 1 dolar lazım :D

hocam hit çok kolay geliyor :) scriptide biraz editleyip paylaşıcam arkadaşlar.ama sadece absürt forumlara bağlamayın hitinizi bence.google içinde çalışmalar yapın.yoksa hep yeni resimler eklemek zorunda kalırsınız =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi