İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önceki yaşamınızda kimdiniz öğrenin ?

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hahaha
Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü İspanya civarında bir yerlerde 1675 civarında doğdunuz.

Bir denizci, aşçı, veya marangozdunuz.

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Doğal bir psikoloji yeteneği. Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz. Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Probleminiz kararlı ve sebatlı olmayı öğrenmek. Her talihsizlik güçlü iradenize çarpıp dağılmalı.

More ...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eha ya bune doğum tarihimden mi çıktı şimdi benim önceden hatun olduğum :p

Teþhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadýndýnýz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Yugoslavya civarýnda bir yerlerde 1450 civarýnda doðdunuz.

Bir kimyacý, simyacý veya zehir üreticisiydiniz..

--------------------------------------------------------------------------------

Önceki o yaþamýnýzdaki kýsa psikolojik profiliniz:

Hep saðduyulu pragmatik, spiritüel kaygýlarý olmayan materyalist bir insan oldunuz. Bilgeliðiniz zayýf ve fakire yardýmcý oldu.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaþamýnýzda bazý konularda baþarýsýz olmuþ olmanýz. Önceki yaþamýnýzýn þimdikine aktardýðý ders ve vazife:

Dersiniz: Ýçinizdeki kýskançlýk ve öfkeyi yenmek ve sizi rehberleri olarak seçenlerin yenmelerine yardým etmek. Bu zayýflýklara korku ve öz-piþmanlýðýn neden olduðunu anlamak zorundasýnýz.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Güney Hindistan civarında bir yerlerde 1075 civarında doğdunuz.

Bir kazıcı veya müteahhittiniz..

Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi. Bir çöpçü bile olsaydınız, çöpçüler kralı olurdunuz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Diğer insanları anlamayı ve bütün zorlukları neşeli bir yürekle karşılamayı öğrenmeye mahkumsunuz. Diğerlerine neşe ruhunu vererek yardım etmelisiniz.

Vazife çok doğru yalnız hatta yaşama amacım olarak bile gördüğüm birşey. Sizde de öyle mi vazifeleriniz doğr çıkıyor mu? Ben korkmaya başladım :eek:

H

hitmp3tr_com

Misafir
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Kuzey-Doğu ABD civarında bir yerlerde 1175 civarında doğdunuz.

Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz..

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Dersiniz: Zihninizin gelişmesi ve genişlemesi. İyi bir öğretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kısmını onun bilgeliğine harcayın

B

Bedavalar-Net

Misafir

Bugünkü Sibirya civarında bir yerlerde 525 civarında doğdunuz.

Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz..

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir detektif veya casus olabilirdiniz.

Dersiniz: Zihninizin gelişmesi ve genişlemesi. İyi bir öğretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kısmını onun bilgeliğine harcayın.

En yaslinizda benmisim :p

M

MrManson

Misafir

Bugünkü Batı Afrika civarında bir yerlerde 1725 civarında doğdunuz.

Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

En sıradan ve en alışıldık olaylarda bile büyü sizin çevrenizde. Dersiniz: Büyüyü öğrenmek ve insanlara onu açıkça görmeleri için yardımcı olmak. Siz bir büyücüsünüz!

zuahahh koptum

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site yanlı yaws ( Feministlerle ilişkisi var ) ;)
Bende kadın çıktım .. :D

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Filipinler civarında bir yerlerde 1850 civarında doğdunuz.

Bir tabip, cerrah veya herbalisttiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

sapına kadar erkeğiz :p heaueahe

bu arada mr.manson yoksa biz kardeşmiyiz :p pek benzior açıklamalar

O

onder

Misafir
garip gelebilir ama ben önceki hayatımda nazi almanyası devlet polisi gestapo'nun (geheime staatpolizei) başkanıydım, yada bana öyle geliyor :D

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WhiteKey' Alıntı:
eha ya bune doğum tarihimden mi çıktı şimdi benim önceden hatun olduğum :p

Teþhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadýndýnýz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Yugoslavya civarýnda bir yerlerde 1450 civarýnda doðdunuz.

Meslektaşım benim :) tek farkımız benim o zamanda erkek olmam :p

Bugünkü Avusturya civarýnda bir yerlerde 1300 civarýnda doðdunuz.

Önceki o yaþamýnýzdaki kýsa psikolojik profiliniz:

Seyahat etmeyi ve araþtýrmayý hep sevdiniz. Bir detektif veya casus olabilirdiniz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaþamýnýzda bazý konularda baþarýsýz olmuþ olmanýz. Önceki yaþamýnýzýn þimdikine aktardýðý ders ve vazife:

Dersiniz: Ýçinizdeki kýskançlýk ve öfkeyi yenmek ve sizi rehberleri olarak seçenlerin yenmelerine yardým etmek. Bu zayýflýklara korku ve öz-piþmanlýðýn neden olduðunu anlamak zorundasýnýz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi