One Minute Google! :D

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Kasım 2008
Mesajlar
530
Reaction score
21
Konum
istanbul
Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Dünya Ekonomik Formu'nda (DAVOS) İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in sözleri üzerine çok sinerlenmiş ve açıklama yapmıştı. Fakat forum modaratorü elini erdoğanın koluna uzatarak muhadele etmişti. Erdoğan'da "One Minute" diyerek müsade etmesini istemişti.

Etmeyince toplantıyı bir anda terk ederek dünya basınına oturmuştu.

Bu çıkışı o kadar populer oldu ki one minute tişörtleri bastırıldı, çorap, elbise ve çeşitli sayısız şeyler çıkarıldı. En son "One Minute" şarkısından sonra Google Arama motoru olarak karşımıza çıktı.
davoss.jpg

Küçük emrah ve Kurtlar vadisi gibi türevleri olan arama motorunda bu sefer One minute google arama motoruda eklendi.
Arama motoruna girdiğinizde Erdoğan'ın "One minute!" şarkısı arkaplanda çalıyor sizde normal Google araması gibi arama yapabiliyorsunuz. Bakalım daha neler göreceğiz.
One Minute Google Arama Motoru
 

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Kasım 2008
Mesajlar
530
Reaction score
21
Konum
istanbul
Siteye one minute demişlerdi ! Bizde iade itibar ederek tekrar re one minute dedik ! :D oneminutee.co.cc ile devam ! :D durmak yok yola devam !
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst