İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Onedio tarzı wordpress teması

SebastiHan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
85
Onedio tarzı ücretli tema ya da ücretsiz script arayanlara Onedio wordpress sürümünü tavsiye edebiliriz. Ücretsiz wordpress sistemi kurduktan sonra bu temayı yükleyerek kullanabilirsiniz.

Ben de çok aramıştım ama bulamamıştım. Sonra Onedio tarzı site açmaktan vazgeçtim. Hala böyle bir düşüncesi olan varsa bu temayı tavsiye ederim. Ücretsiz temalar kullanarak sitenizi riske atmayın. lisanslı bu temayı kullanabilirsiniz.

onediotarzi-ucreli-script-demo.jpg

iMagazine Hakkında
iMagazine, son zamanların ortalığı kasıp kavuran sosyal medya portalı Onedio konseptinde hazırlanmış, şık, estetik ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Sıradan Temaları Unutun!
Sıradanlıktan uzak, sosyal medya ile iç içe ve estetik bir tema ile sitenizin kalitesini yükseltmek ve reklam potansiyelini artırmak istiyorsanız iMagazine doğru seçenek olabilir.

Farklı Şablonlar ile Tarzınızı Yansıtın
iMagazine ile, birbirinden farklı Header, Homepage, Manşet ve Single Page şablonları arasında birkaç saniye içerisinde geçiş yapabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun şablonları kullanabilirsiniz.

Geri Dönüşümü Yüksek Reklam Alanları
iMagazine, estetik olmasının yanısıra reklam potansiyeli yüksek bir WordPress temasıdır.

Sosyal ve Viral Yayılıma Uygun Dizayn
iMagazine, konsept gereği olarak viral yayılıma uygun şekilde hazırlanmıştır. Yazı sayfalarında bulunan sosyal paylaşım linkleri, yorum kutuları ve likebox’lar ile ziyaretçilerinizi farklı kanallara yönlendirebilirsiniz. Ayrıca iMagazine, ziyaretçilerinizin sitenize içerik eklemelerine imkan sağlar. Bu sayede ziyaretçilerin sitede kalma süresi ve marka bilinirliği artar.

FİYAT 149 TL

DEMO SATIN AL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5