İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneleme rövanş maçlarımız

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm takımlarımıza başarılar, İnşallah 4 takımımızın, dolayısıyla tüm ülkemizin yüzü güler.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasaray tutuk başlar, güzel bitirir diye düşünüyorum. Beşiktaş heyecan yapmazsa turu geçer. Fenerbahçe'nin işi çok zor. Bu futbolla beraberlik bile rüya. Ama yine kötü giderken Newcastle United maçında beklenmeyen bir futbol oynamıştı. Yine o şekilde olursa belki tur atlayabilir. Erciyesspor hakkında fikrim yok. Çünkü, hırslarına bağlı. Maccabi Tel Aviv şu anda zor günler geçiriyor. Teknik direktörleri istifa etti, takım karıştı. Ama Erciyesspor, "nasıl olsa durumları karışık" derse, havasını alır.

4 takım arasında en zor iş Fenerbahçe'de. 1-0 değil de, 2-0 bitseydi maç, biraz daha rahat çıkarlardı. Ama şimdi 1 gol yerlerse, o maç gider. Fenerbahçe deplasmanda ne yapacağı belli olmayan bir takım. Sen git, Hollanda'da ilk yarı 3 gol at, sonra AZ'den 3 gol ye. Böyle bir takım hakkında öngörüde bulunmak zor iş. :p

Beşiktaş ise, yine hakem son dakika golü atmazsa, Beşiktaş'ın işi daha kolay diye düşünüyorum. Ama Zürih kontratak futbolunu seven bir takım. Bu maçta uygun birkaç gol pozisyonu yakalayacaklar kesinlikle. Ama Beşiktaş'ın kesin olarak gol atması gerek. Yoksa 90 dakika boyunca herkes stres yaşar.

Galatasaray, sahaya en rahat çıkacak olan takım. Ama bu sezon ilk defa Ali Sami Yen'de taraftarlarıyla buluşacaklar. Bu psikolojik anlamda etkileyebilir futbolcuları. Ama bir avantaj var, ilk defa maça gelecekleri için seyirciler daha sabırlı olurlar. Gol kaçınca o kadar da büyük tepki vermezler. O açıdan şanslı Galatasaray. Ama Sloven, beklenmedik pozisyonlar yakalayacak bu maçta. Servet Çetin, yine adam kaçırırsa yine hüsran olur. Rakip takımın en büyük kozu penaltı olur. Bu yüzden buna da dikkat etmek lazım. Song, Servet'i iyi tutarsa maç bizim. :D

Bu arada, Lincoln yine gol atar gibime geliyor. Hatta Arda oynarsa, o da bir gol atıp sürpriz yapabilir. :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fenerbahçe hariç tüm takımlarımız Başarılı olucak İnşallah ( Sevmiyorum yahu şu Fenerbahçe'yi) :p

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Türkiyeye faydası olacaksa hertürlü takımı severim anasını satayım

heyt be :)

sevmememin sebebini de açıklıyayım. Bir dönemler Galatasaray avrupada başarılı bir takımdı tam hatırlamıyorum Chelsea miydi bir takıma yenilip elendiğimizde İstanbulda kutlama yapan Fenerbahçeli taraftarları gördükten sonra (ve de çevremdeki insanların sürekli avrupadaki maçlarda Galatasaray'ın rakiplerini desteklemesinden dolayı )

Fenerbahçe'den nefret ediyorum :)

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende galatasaraylıyım ama ne olursa olsun böyle zamanlarda birliğe ihtiyacımız var fenerbahce banada itici geliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5