İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önemli Anket : Hangi isim e-ticaret sitesi olmaya ve markalaşmaya daha açık?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bence isimden de ziyade, hizmetiniz iyiyde zaten bu sizi markalaştırmaya götürür. Bir domaine çok para vermekten ziyade, hizmet kalitenizi arttıracak çalışmalara yatırım yapabilirsiniz. İsim konusunda çok takılmanızı da önermiyorum.Binlerce domain var, akılda kanmaz denilipte, çok büyük kesimlere hitap ediyorlar.. Birde illaki, e-ticaret domaininde yoğunlaşmayın derim ben. Akılda kalıcı bir domainde direkt işinizi görebilir..

Başarılar dilerim..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) türkçe karakterlerden uzağız tamam...Okunuşu ve yazılışı aynı olan isimlere yöneldik bu konudada gayet aynı düşüncedeyiz. ihtiyacal konusunu hiç inan böyle düşünmemiştim (IŞIK OLDU BANA :) )

peki tavsiye varmı?

:) valla öyle bir isim bulsam ilk ben alırım gerçi araştırmadım ama eminim bir iki gün araştırırsan iyi kelmelerden oluşam bir kombinasyon bulursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5