İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önemli bir soru.

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,

henüz 100 $ olmadı ama 50 $ geçtim..

Pini falan herşeyi girdim..

Ama hâla test ödemesi yapılmadı.Yeni hesap ekleyin diyor.Yeni hesap eklesem ve farklı bir hesap eklesem ban yermiyim?

Bazı söylentiler duydum yasak gibisinden.+ olarak pin xxxx xxx adına geldi.ben profilimde bbb bbb olarak değiştirsem gene ban yermiyim?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Önemli olan banka hesap sahibiyle, pinin geldiği kişinin adı soyadının aynı olması. Ama test ödemesi niçin gelmemiştir onun hakkında bir fikrim yok.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önce 100 dolar olmasını bekleyin
ödeme yapılmadığı taktirde mail atın ve durumu izah edin
mutlaka yardımcı olacaklardır

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni bir banka hesabı eklemenin hiç bir sakıncası yok ben yeni açtığım adsense hesabımda 3. banka hesabına parayı alabilmiştim.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
arkadaşlar durum garip
2. ve 3. hesaplarımın test ödemelerini alamadım adsense ödemeyi yapıyor ama bankaya gitmiyo ad farklı oldugu için napcam onuda bilmiyorum mail cektim ads ye eft bilgilerinin değişmesi için bakalım artık sonuç nolcak

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Alıcı adı ile google hesap adı farklı oldugu halde hangi bankaya ödeme aldıgınızı banka ismini yazarmısınız ?
- yapı kredi almıyo
- işbank almıyo
anlamadım ben parayı nası alcam :D

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyak bank kullanıyorum ben. 2 hafta oldu nerdeyse pin geldi.test ödemesi yatmadı :S biraz daha bekliyim olmadı mail atim.

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gugıl işi bozdu ya :) Eskiden account sahibi ile banka hesabı sahibi ismi farklı olsa bile ödeme alabiliyorduk.Artık banka sahibi ismini otomatikman giriyor.Değiştirme şansımız yok.Yokmudur bunun bir çözümü?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alıcı adı ile google hesap adı farklı oldugu halde hangi bankaya ödeme aldıgınızı banka ismini yazarmısınız ?
- yapı kredi almıyo
- işbank almıyo
anlamadım ben parayı nası alcam :D

İşbankası test ödemesi ve normal ödeme aldım.

Sefikibo' Alıntı:
Gugıl işi bozdu ya Eskiden account sahibi ile banka hesabı sahibi ismi farklı olsa bile ödeme alabiliyorduk.Artık banka sahibi ismini otomatikman giriyor.Değiştirme şansımız yok.Yokmudur bunun bir çözümü?

Hayır otomatikman girmiyor panelden değiştirme hakkınız var.Kullanıcı adım ve banka hesap adım farklı.Üst mesajlarda başka arkadaşlarında böyle ödeme aldığını görebilirsiniz.

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Hayır otomatikman girmiyor panelden değiştirme hakkınız var.Kullanıcı adım ve banka hesap adım farklı.Üst mesajlarda başka arkadaşlarında böyle ödeme aldığını görebilirsiniz.

Sanmıyorum öncekiler için geçerlidir belki dediğiniz.Şu anda dikkat ederseniz değişemiyoruz.Ya da farklı bir şekilde değiştiriliyorsa ben bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87

Nasıl yani değiştirme hakkı var ? detaylı olarak açıklıyabilirmisin

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Değiştirme hakkı var.Ben değiştirdim print screen'de yapabilirim.Ancak şuan incelediğimde göremedim.Google bu uygulamadan vazgeçmiş olabilir.Yada ben yeni hesap oluştururken düzenlemiş olabilirim.

Forumda bu tarz alıcı bilgisi ve banka bilgisi farklı olan kişiler var.Umarım onlar hatırlıyorlardır.

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden zaten öyledi.Account adı farklıydı banka hesap adı farklıydı ve ödeme alabiliyorduk.Ancak gugıl artık yeni bir sistem getirdi. Aşağıdaki screen ' e bakarsanız anlarsınız demek istediğimi

ss14.jpg

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ya sanırım bu sisteme yeni geçmiş google ama bende acayip bi durum var şimdi

Hesap AAA AAA adına

bende 2 tane banka hesabı ekli
BBB BBB ve CCC CCC
diyelim
3 benzemez yani

ama şu anda yeni hesap ekle dediğimde
en son ödeme aldığım BBB BBB adına yeni hesap tanımlayabiliyorum sadece.

AAA = bi arkadaş
BBB = ben
CCC eşim

neyse Allahtan sadece benimki kaldı
ya hesap sahibi olan AAA adına olsaydı yanmıştık

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ya sanırım bu sisteme yeni geçmiş google ama bende acayip bi durum var şimdi

Hesap AAA AAA adına

bende 2 tane banka hesabı ekli
BBB BBB ve CCC CCC
diyelim
3 benzemez yani

ama şu anda yeni hesap ekle dediğimde
en son ödeme aldığım BBB BBB adına yeni hesap tanımlayabiliyorum sadece.

AAA = bi arkadaş
BBB = ben
CCC eşim

neyse Allahtan sadece benimki kaldı
ya hesap sahibi olan AAA adına olsaydı yanmıştık

evet anlatmak istediğim de o .. Önceden eklediğiniz hesap alıcı adı farklı olsa bile şu anda o hesaba ödeme alabilirsiniz ancak yeni banka hesabı eklediğinizde yeni bir isim giremezsiniz .

deli dana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka hesabı senin adına olduktan sonra fark yapmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5