İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önemli Bir Sorum Olacak? Siteye gelen ziyaretçiler...

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar;

benim genel bir paylaşım şeklinde blog sitem var.Daha 7 şubat günü reglettirdik.Site domain 2009 yılında düşmüştü.şimdide biz reglettirdik.

Asıl sorum şu.

Bizim sitemizin içeriği normal bilgi(Başarılı olma yolları,teknoloji haberleri vs...) ama sayaç bilgilerinde yurtdışından ve yurtiçinden sitemizin içeriği ile ve sitemizle alakalı olmayan ziyaretçiler geliyor ve ne aratarak sitemize geldiğini görünce ya +18 şeyler ya da saçma sapan sitemizle ilgisi,alakası olmayan şeyler çıkıyor.Açıkcası sitemizin içeriği ile uzaktan yakından alakası olmayan şeyler neden oluyor?

archives.org dan baktım ama eski şeyler görünmüyor.Açıkcası çok kafam karışık ve biraz tereddütteyim.Sizce bu normal mi? Ne yapmam lazım?

Yardım ederseniz sevinirim...

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Sewinmelisin gelen geliyor bence ona bak Sende yasal olarak kötü bir içerik olmadıgı sürece hit'in nerden qeLdiginin ne önemi war Alexa'da sana yardımcı oLur işte ..

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sewinmelisin gelen geliyor bence ona bak Sende yasal olarak kötü bir içerik olmadıgı sürece hit'in nerden qeLdiginin ne önemi war Alexa'da sana yardımcı oLur işte ..

Hocam herhangi bir sorun olmaz diyorsunuz o zaman?

Çünkü domain 2009 yılında düşmüş,acaba onunla alakalı birşeyler mi var diye düşündüm...

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Hocam herhangi bir sorun olmaz diyorsunuz o zaman?

Çünkü domain 2009 yılında düşmüş,acaba onunla alakalı birşeyler mi var diye düşündüm...

Tabi onunda etkisi oLabilir hocam cünkü sizden önce register etmiş olan kişi eminimki bazı sitelerde link paylaşımı yapmıştır bence yararlıdır , zararı yok..

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi onunda etkisi oLabilir hocam cünkü sizden önce register etmiş olan kişi eminimki bazı sitelerde link paylaşımı yapmıştır bence yararlıdır , zararı yok..

Sağolun Hocam.Repinizi verdim :)

Bu Arada başka arkadaşlarda görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim...konu günceldir.

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar flood için çok ama çok özür dilerim ama sizin görüşlerinize göre siteme konu eklemeye devam edeceğim... Görüşlerinizi önemle bekliyorum

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler hocam değerli yorumlaranız için başka yorumu olan arkadaşlarda yorumlarını yazarlarsa mutlu olurum...:peh:

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu konuya yorum yazabilirsiniz. Ayrıca yeni bir konu açmak istemedim ve bu konudan sorayım dedim.:
siteme (wordpress kurulu faydalı bilgiler blogu) yurtdışından gelen ziyaretçilere nasıl kapatabilirim? Eklenti var mı?

bu arada flood için tekrar özür dilerim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5