İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri:İyinet Ayın Üyesi Seçimi

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Bu sistem bir webmaster forumunda yeni aktif edildi biz de bunu yaparsak çalıntı olur anladınız mı acaba ?

dostum türkcell 100 kontor çıkarmış onu satıyor ama vodafonda aynısını satıyor şimdi kim kimden çalmış bana izah edermisin acaba ? yahu biraz geniş olalım hangi akla hizmet ederek çalıntı diyorsun hala anlamış değilim iyi o yaptı diye biz yapmayalım amerika uçak üretti bizde üretirsek çalmış oluruz hangi zihniyet kabul edebilirki ?

T

trgy

Misafir
Taklit bize yakışmaz deniyor ya o zaman şöyle yapalım. İlk vbulletin kullanan yer neresi iyinet. Peki kim taklitçi olmuş oluyor bu durumda. :)

Biraz mantık çerçevesinde eleştirelim konuları. Eklenti yapıdıysa güzese uygulanır ha beğenilmediyse uygulanmaz.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Böyle şeyler için bizden izin almanıza gerek yok. Yani şöyle; beraber toplanıp İyinet Ayın Kullanıcısının seçebilirsiniz. Bizim yapacağımız seçimde en az sizinkisi kadar adil olacaktır.
Bu ve bu gibi yarışma ya da toplanımlarda iyinet yönetimi size laf etmeyecektir zarar vermediğiniz sürece. Forum bizim olduğu kadar sizinde kaldı ki bu konuşmayı sadece teknik yetkili rütbeme güvenerek yapıyorum :D

Gönlünüzce eğlenin kurallara uyduğunuz sürece sanmıyorum kimsenin laf edeceğini ^^

C

Compni

Misafir
dostum türkcell 100 kontor çıkarmış onu satıyor ama vodafonda aynısını satıyor şimdi kim kimden çalmış bana izah edermisin acaba ? yahu biraz geniş olalım hangi akla hizmet ederek çalıntı diyorsun hala anlamış değilim iyi o yaptı diye biz yapmayalım amerika uçak üretti bizde üretirsek çalmış oluruz hangi zihniyet kabul edebilirki ?

Yeni yapılan bir sistemi başka bir forumun yapması ve aynı adda yapması bence çok yanlış bu konuda tabi ki bir şeyler yapılabilir ama arkadaş ayın üyesi diye belirtmiş bu sistem webmastersitesi'nde daha dün mü ne aktif edildi sen dün aktif edilmiş bir özelliği aynı isimde bu siteye de yaparsan bu sitenin kalitesi düşer.

C

Compni

Misafir
http://forum.iyinet.com/prestige-fo...-ni-seciyor-subat-2008-adayinizi-yaziniz.html

Şubat 2008 de yapılan mart ve nisanda devam eden bir olayı hala daha önce yaptı diyorsunuz. 2008 yılında o site var mıydı bilmiyorum ama şöyle bir söz var 'sen daha portakalda vitaminken...' :)

Yani o tür olayları daha önce yüzde 100 uygulamışız düşünmüşüzdür.

Daha önce yaptı derken yeni 2011 yılında en önce yapan site o ve siz bunu daha önceden yapmış olsanız da şuan aktif bir şey mi HAYIR

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
images

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Canın kavga etmek istiyorsa dışarıya çık bağır kavga edecek çok kişi olur..
Siyasi tartışma gibi uzatmak ve konuyu dağıtmak için elinden geleni yapıyorsun maşallah devam et..

Kardeşim bence sabahtan bu yana en çok gergin olan sensin. Yasin ortalığı yumuşatmak ve makara vurdurmaya çalışmış. Ha dersin ki ben ağır abi. Eyvallah reiz. :bira:

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Canın kavga etmek istiyorsa dışarıya çık bağır kavga edecek çok kişi olur..
Siyasi tartışma gibi uzatmak ve konuyu dağıtmak için elinden geleni yapıyorsun maşallah devam et..

- neyin kafasını yaşıyorsun
- yaran mı var gocunuyorsun

Sana istinaden yollamadım bunu :) Hem ne alaka ... :hasta:

1. Konuyu uzatmıyorum.
2. Evet konuyu dağıtıyorum. Ama her iki kelimeyi anı cumle içinde aynı anlam vermek için kullanmışsın ama yanlış olmus hangi anlamı vermek istedin konuyu uzatmak mı yoksa dağıtmak mı. :D

C

Compni

Misafir
Kardeşim bence sabahtan bu yana en çok gergin olan sensin. Yasin ortalığı yumuşatmak ve makara vurdurmaya çalışmış. Ha dersin ki ben ağır abi. Eyvallah reiz. :bira:

Bende dedim ki tartışma bitti tamam trgy'ye de diyeceklerimi dedim bitti ama arkadaş hela devam ediyor..
eski yorumlarımı okursanız tartışmanın bittiğini konunun açıklığa kavuştuğunu anlarsınız..

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bende dedim ki tartışma bitti tamam trgy'ye de diyeceklerimi dedim bitti ama arkadaş hela devam ediyor..
eski yorumlarımı okursanız tartışmanın bittiğini konunun açıklığa kavuştuğunu anlarsınız..

Okudum takipte ediyorum zaten sıkıntı yapma sen kardeşim relax ol birazcık. Burada yerine göre ciddiyete bürün. Şakaya espiriye aynı şekilde karşılık ver. Seni ezdiğimiz v.s için değil yanlışta anlama bizde üyeyiz hepimiz kardeşisiz iyi geçinelim daha uzun süre inşallah iyinet' te olacağız. Sevgiler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Sizin daha önce iyinette üyeliğiniz vardı sanırım ? (Üyelik 9 haziran 2011,Mesajlar 180) Nitekim 3 günlük bir üye forumda yapılacak bir değişiklik hakkında bu kadar net konuşamaz. Ayrıca mesajlarınızda daha öncede bi konuda gözüme çarpmıştı, sizde yönetici edası var ; biraz daha kendinizi geliştirirseniz ileriki dönemlerde yönetici yapabilirler sizi.

ben yönetime bildirdim multi üye olduğunu, incelemediler sanırım...
konuya dönecek olursak, ayın üyesi olabilmek için forumu çöpe çevirmeye gerek yok, mesela ayın üyesi olabilmek için ne yapmak gerekir? foruma sadece konu kasmaksa eğer ben sabaha kadar konu kasarım abidik gubidik olanlardan, sadece mesaj sayımı çoğaltırım. Ayın üyesi olmak daha farklı koşullarda olmalı, ayın üyesi dediğin bişeyler bilmeli, kopyala yapıştırla ayın üyesi olunacaksa hiç olunmasın daha iyi. Ayrıca bu konu yönetimlik değil bana göre. Açılır geyik konusuna ayın üyesi topiği, orada adaylar listelenir falan fistan... Eğer gerçekten de iyinet için yaralı bişeyler yapıyorsa ve yönetim de uygun görürse, kişiye rütbe ayarlanır, kişi pohpohlanır iki...

C

Compni

Misafir
ben yönetime bildirdim multi üye olduğunu, incelemediler sanırım...
konuya dönecek olursak, ayın üyesi olabilmek için forumu çöpe çevirmeye gerek yok, mesela ayın üyesi olabilmek için ne yapmak gerekir? foruma sadece konu kasmaksa eğer ben sabaha kadar konu kasarım abidik gubidik olanlardan, sadece mesaj sayımı çoğaltırım. Ayın üyesi olmak daha farklı koşullarda olmalı, ayın üyesi dediğin bişeyler bilmeli, kopyala yapıştırla ayın üyesi olunacaksa hiç olunmasın daha iyi. Ayrıca bu konu yönetimlik değil bana göre. Açılır geyik konusuna ayın üyesi topiği, orada adaylar listelenir falan fistan... Eğer gerçekten de iyinet için yaralı bişeyler yapıyorsa ve yönetim de uygun görürse, kişiye rütbe ayarlanır, kişi pohpohlanır iki...

son mesajım sonra çıkıyorum, multi üye değilim ;)
son dan 1 2 önce mesajlarımı okuyun konu bitti kapandı daha yazmanın anlamı yok..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
son mesajım sonra çıkıyorum, multi üye değilim ;)
son dan 1 2 önce mesajlarımı okuyun konu bitti kapandı daha yazmanın anlamı yok..

tamam sen çıkta, neden konuya yazmanın anlamının olmadığını merak ettim,
bişey tartışıyoruz şurada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5