İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri:İyinet Ticaret

R

RadoyNet

Misafir
%10 gibi bir komisyon ile çok güzel bir havuz sistemi oluşturulabilir aslında.

2 seçenek olur, ya %10 komisyon ile güvenli alışveriş, ya da direkt şahıslar arası.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Bu iş belli olmuyor.Mesele ben 3 tane ticaretim var onaylı üyeliğim var.Bunları yapmak zor mu ? Değil ... Niyetim kötü olsa şimdi 150 tl ödeme alacağım dolandırırım.Birşey değişmez yani.RadoyNet hocam çok doğru söylemiş %10 komisyon , güvenli alışveriş

Not : 5 TL üstüne olursa mantıklı olur ;)

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
siz 20-30 diyorsuuz 1$ için yapanlar var hocam. ellerine geçen ne mi ? Hiçbirşey. Kaybettikleri çok şeyvar. Gururuları onurları. Ki yok sanırım zaten. Olsa böyle yapacaklarını sanmıyorum.

bayağı düşmüşler o zaman haysiyetten onurdan 1 gram bile kalmamış demekki hocam :)

T

themaniac

Misafir
onur gurur da bir yere kadar. Sereften yoksun birisi face sayfa satiyorum dedi, ki kendinin bile degilmis sayfa. para odicem simdi fiyat konusuyoruz. eleman konusuna da yazmis zaten, dio ki 'fiyatta pazarlik payi yoktur, pazarlik sunnettir diye israr edenler varsa sirf sunnet oldugu icin 1$ duserim'
bende konusurken dedim ki gerek yok bilader 1$ icin ticaretimize sunneti karistirmaya. Yani sunneti dusunmedim fiyat konusunda, sirf simdi 1$ bende kalsin diye yalandan sunneti isin icine karistirmak munafiklik olur. gerek yok dedim. parasini odedim. herif MSN'den kayboldu. simdi bu adam bunun hesabini nasil verecek? belli ki sunneti dini az cok bilen birisi, Allah ona hesabini sormayacak mi sanki...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Alis veris yapmak icin MSN kullanmazsaniz, hizmeti almadan parayi odemezseniz dolandirilmazsiniz. Bunlari uygulayarak ben hic dolandirilmadim size de tavsiye ederim.

Mesaj sinirlamasi konulmasina da hic gerek yok, yuzlerce mesaji olup bos is yapan cok adam var. Kimden ne kadar is cikacagi zaten tek mesajda kendini belli ediyor yazi seklinden. Zaten ise yaramayan cop mesaj atan o kadar adam varken, bir de sinir koyup millete post kastirmanin hic alemi yok.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ticareti kuralina uygun yapin.
Facebook sayfasi mi alacaksiniz?
1- Ya facebook sayfasindan beni etiketle, ya da sahipleri görünür yap o hesaptan bana özel mesaj at.
2- MSN adresi/Telefon numarasi onayla.
3- Sayfa alacaksan sayfayi al, parayi gönder.

Her ticaretin belli nitelikli mantik kurallari vardir.
He sen sayfayi alicam, buyur senin paran dersen. Adamda gider vermez sayfayi, kim olsa vermez. Ticaret bu değil. Bunun içinde bizim elimizden gelen tek şey şikayet edersiniz, uzaklaştırırız.

Havuz sistemine de çoğu üye katılım sağlayamayacaktır ama bende bu sistemden yana oldum hep.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5