İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri:İyinet Yazı Arşivi

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Başlığı okuyanlar iyinet makale arşivi kategorisi ile karıştırmasınlar.
Üyelerin İyinet için yazdıkları tüm makaleleri
Konu Başlığı
İyinetteki Konu Linki
şeklinde paylaşmalarını sağlayacak bir kategori olmalı bence:)
İyinet'te yazdıklarını severek takip ettiğimiz üyelerin sitede yazdıkları makalelerin hepsine ulaşabilme şansımız olur :) Başka yerden kopylayıp burada yayınladıkları yazıları sayılmayacak,İyinet'e özgü yazıları sayılacak.

Görüşleriniz nedir arkadaşlar?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Ne demek istediğini anlamadım açıklarmısın..?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Ne demek istediğini anlamadım açıklarmısın..?
İyinet Yazı Arşivi katgorisine konu açtım diyelim BarışBey Yazı Arşivi diye
Örnek vereyim konun içeriği şöyle olacak.
İyinette Yazdığım Makaleler Link
7 Çok Geç (İyinet'e Özel Makale)! http://forum.iyinet.com/makale-arsivi/169716-7-cok-gec-iyinete-ozel-makale.html
Bunun gibi İyinet'te yazdığım tüm makalelerimi bu şekilde tek konu altında paylaşacağım. Bu şekilde hangi üye neler yazmış görebileceğiz...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kendi konu indexini tek bir linkten yayınlayabilirsin ama o arşiv bölümüne sizin adınıza bölüm açılmaz, eğer demek istediğiniz bu ise.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Arşiv bölümüne neden benim adıma bölüm açılsın?
Öyle değil kullanıcılar o bölüme kendileri konu açacaklar...

Ekleme: Bakın arkadaşlar bunun gibi olacak fakat tek farkı İyinet'te yazılmış daha önce kendi bloglarından v.s. kopyala yapıştır konu olmayan özgün makaleler olacak.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bunda bi sakınca göremiyorum, ama son açılan makale arşivi bölümünün amacı, sizlerin yazmış olduğu makalelerin yazım yanlışlarını, içeriğe daha neler eklenilip eklenmeyeceği, yazının akışı ile ilgili önerileri vermek için açıldı, bunu da göz önünde bulundurun

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Yazı Arşivi'nin amacı, her üye açtığı konuları bir indexte toparlayacak ve konusunu açacak, siz de oradan takip edebileceksiniz. Evet güzel ama "Üyelere ait bütün konuları ara" kısmından bunu gerçekleştirebilirsiniz.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Hocam doğru diyorsunuz da kişinin açtığı konulardan kişinin İyinet için yazdığı özgün ve yararlı makalelerini ayıklaması zaman kaybı olur.Erişim açısından kolaylık sağlasın diye böyle bir şey düşündüm :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5