İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri: Webmaster Wiki si Açalım !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Merhaba,

Piyasada bir çok dergi, program, işletim sistemi (linux) gibi oluşumların wikileri mevcut. Düşündüm ki neden Tükiyenin Webmaster Wiki si olmasın. Webmaster hakkında yazılar yayınlanıp güzel bir webmaster ansiklopedisi hazırlanabilir. Ücretsiz MediaWiki scripti kullanılarak ve gönüllü yayımcı, editör ve takipçi arkadaşlar seçilip boyle bir proje yapılabilir.

wiki.iyinet.com fena olmazdı :)

Birde ekşi sözlük gibi sözlüğümüzde olabilir webmaster sözlüğü bunun içinde çok güzel ücretsiz scriptler mevcut :)

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
çok şeye gerek yok bence bak şimdide dergi çıktı çok alt domain veya adres bağlantı iyi durmaz gibi. dergi olsun blog olsun forum olsun yeter başka bişeye gerek yokki :)

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Neden olsun ne zararı var gönüller bir olunca samanlık seyran olur gönüllüler olduktan sonra hersey olur neden olmasın ki ilkleri biz yapalım ilk webmaster forumu olarak

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yahu alt tarafı script kurulcak :) kurduktan sonra wiki scriptinde yetkiyi ver ben takılırım. scriptte cok basit zaten biliyorsundu mediawiki scriptlerini.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
wiki scriptlerinin indirilmesi bedava ama kurulumu yapılamadığı için parayla kurulduğunu yazmıştı birisi, efsanemi o?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
bilteksis bunu daha önce Lanet ben depresan uzun uzadıya bu forumda konuştuk, fikir güzel ama burada bulunan çoğunun wm bloğu var. Gönüllü olarak kampanyalarda, projelerde bir yere kadar gidiyor sonrası Allah Kerim. Yani zor bence. Vakit dar iş çok.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bu wm wikisine ne gibi entryler girilecek acaba? Ben pek canlandıramadım zihnimde arkadaşlar. Birkaç terimden sonra tıkanır zaten. Bayat konular yazılır ancak yeni başlayanların işine yarıyacak defalarca yazılmış terimler anlatılır ancak gibime geliyor.

Gerçi konuyu açan arkadaşın fikirleri vardır eminim, biraz paylaşırsanız bizimle, azcık kafamız karışsın üstünde düşünelim :)

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
wiki scriptlerinin indirilmesi bedava ama kurulumu yapılamadığı için parayla kurulduğunu yazmıştı birisi, efsanemi o?

efsane ise güzel kurulumundan da para kazanalım :) link

bilteksis bunu daha önce Lanet ben depresan uzun uzadıya bu forumda konuştuk, fikir güzel ama burada bulunan çoğunun wm bloğu var. Gönüllü olarak kampanyalarda, projelerde bir yere kadar gidiyor sonrası Allah Kerim. Yani zor bence. Vakit dar iş çok.

haklısın sanırım

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Serdar'in söylediği doğru. Bi çok projeyi başlattığımda destekçişi çoktu. Şimdi tek başıma ilgilenmek zorunda kalıyorum, bazılarıyla ilgilenemiyorum bile artik real hayatim yüzünden.
O yüzden bu projeyi biraz askiya alalim, ama güzel proje.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5