İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri yapın!Ne tür siteler Çok tutuyor?

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Başlıkta dediğim gibi forum,blog,sosyal ağ hangisi daha çok tutar.ve ne konuda açmalıyım.teknolojiblog açsam 1000 tane var. Webmaster forum açsam 10000000 tane var :)
Öneride bulununuz Lütfen...

bay_okan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başlıkta dediğim gibi forum,blog,sosyal ağ hangisi daha çok tutar.ve ne konuda açmalıyım.teknolojiblog açsam 1000 tane var. Webmaster forum açsam 10000000 tane var :)

Tek Başına Birşeyi Yüretemezsin Dosttum Bana Kalırsa.

En iyi İşleyen Siteler Ve Kazana Siteler : Oyun Ve +18 İçerikli Siteler..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Tutmaz dostum uğraşma boşuna. Herhangi bir dalda bilgin yoksa, ne yazıcağını bilmiyorsan sadece para kazanmak için bu işlere giriyorsan, hangi dalda açsam daha çok kazanırım diye soruyorsan olmaz o iş.:eek:lmadı:

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Gelir amacınız yoksa niçin tutucak site istiyorsunuz peki? Hobi olarak yapıcaksanız pek ala bilginiz olan bir konuda açıp özgün yazılarınızı yayınlarsınız tutucağı kadar tutar zaten.

Açtığın konu enteresan, şimdi ben sana forex siteleri tutuyor desem forex ile ilgili bir site açabilcekmisin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5