İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Merhabalar yöneticilerimiz kilitledikleri konudaki iletişim bilgilerini varsa linkleri silmeleri daha iyi olur diye düşünüyorum örnegin ys belgesi olmadan satış yapan bir firmanın bilgileri orada olacak ve üyemiz olmayan herhangibi birisi oradan bilgileri alarak alışveriş yapabilir veya üyelerimiz garantili olmayan yerden alış veriş yapabilir.Sadece bir öneridir.Saygılarımla

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Katılıyorum.

Öyle bir imkan varsa bunların dahilinde forumdan uzaklaştırılan üyelerin ücretli tasarım / domain satış / sayfa satış vb. ticaret konularının kapanması gibi birşey gerçekleştirilebilir.

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen katılıyorum ve konu sahibi arkadaşada önerisinden ötürü teşekkür ediyorum..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Önerinizin tam tersini öneriyorum.

Kapatılan konuda illegal durum var demekki, ve bu kişiler ile alışveriş yapıcaklar internette araştırma yaptıklarında bu kapatılan konulara ulaşsınlar ki, ne kimse dolandırılsın nede canı yansın. Bu arkadaşlar ifşa edilmeli, silinmesi onların yararına olur.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
14387.jpg

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Önerinizin tam tersini öneriyorum.

Kapatılan konuda illegal durum var demekki, ve bu kişiler ile alışveriş yapıcaklar internette araştırma yaptıklarında bu kapatılan konulara ulaşsınlar ki, ne kimse dolandırılsın nede canı yansın. Bu arkadaşlar ifşa edilmeli, silinmesi onların yararına olur.

Manıklı bir yaklaşım ama böyle yapmak yerine şikayet bölümü alt sayfa olarak alışveriş yapılmaması gerekenler diye bir sayfa eklense daha güzel olacaktır.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Manıklı bir yaklaşım ama böyle yapmak yerine şikayet bölümü alt sayfa olarak alışveriş yapılmaması gerekenler diye bir sayfa eklense daha güzel olacaktır.

Oda olabilir üstadım. Sonuçta alışveriş yapacağım kişinin msn adresini yada telefon numarası gibi iletişim bilgilerini google da aradımmı, iyinetteki olumsuz referanslarına ulaşırsam benim için faydalı olur, alışveriş yapmam o kişiyle. Ama komple silinirse, o zaman bu uyarıya ulaşamam ve dolandırılabilirim.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
dedigm gibi ayrı bir katagoriye taşınması daha mantıklı olacaktır.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
dediğiniz tip konuları bize bildiridğinizde en kısa sürede işlemi gerçekleşiyoruz.Bazende geri dönüşüm kutusuna atıyoruz konuları,o bölüme alabiliyoruz.
öneriniz için teşekükrler,iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5