İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önerileriniz..

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar bir tema uyguladım hem adsense hem site içeriğini ön plana çıkarmak için.Eleştirilerinizi bekliyorum :)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yazı içeriğine monte edin adsense'i bu şekilde fazla tıklama almaz reklamlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sol taraftaki uzun reklamın alt kısmında "google reklamları" yazmıyor, ban sebebi bu

A

abdullahsabit

Misafir
az bişe tıkladım reklamlara ii kazandınmı bari sağlık sitende?

Ekleme: az bişe tıkladım reklamlara ii kazandınmı bari sağlık sitende?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bu site ile hit alabiliyormusunuz? Tema kazandırırmı bilmem ama bence çok amatörce olmuş.

Sağlık da ciddi bir konu, ben google araması ile girsem siteye, okumadan geri çıkarım. Sağlık söz konusuya biraz daha profesyonel olacak ki, güven verecek. Benim şahsi görüşüm budur. Blogspot ile mizah harici başarılı olan pek sitede yok bu yüzden.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu site ile hit alabiliyormusunuz? Tema kazandırırmı bilmem ama bence çok amatörce olmuş.

Sağlık da ciddi bir konu, ben google araması ile girsem siteye, okumadan geri çıkarım. Sağlık söz konusuya biraz daha profesyonel olacak ki, güven verecek. Benim şahsi görüşüm budur. Blogspot ile mizah harici başarılı olan pek sitede yok bu yüzden.

Bu gün kurdum hocam daha siteyi çok yeni

Ekleme:
az bişe tıkladım reklamlara ii kazandınmı bari sağlık sitende?

Ekleme: az bişe tıkladım reklamlara ii kazandınmı bari sağlık sitende?

hocam 49 tık var naptın:D Adsense'e mail atıyorum şimdi ban atmasın adamlar :D

Ekleme: anormal bir tık yoğunluğu oldu sitede.Kaldırdım linki. BUNU YAPAN ARKADAŞINDA AMACI NE ANLAMADIM. İNSANLARIN HAKKINA NEDEN GİRMEYE KALKIYORLAR ANLAMIYORUM.

A

abdullahsabit

Misafir
hocam bir kastım yok.okadar tıklamayı ben yapmadımki ip adresimi vereyim istersen incele h3-4defa tıkladım

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yok hocam sözüm sana değil yanlış anlama.Arada bir forumlarda böyle adamlar çıkıyor.Yanlış anlamayın sözüm size değil

A

abdullahsabit

Misafir
estagfırllah hocam bende biliyorum o kadar tıklamaya ban yersin can sıkıntısıdnan tıklıyorlar işte ALLAH akıl versin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5