İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Önerme kalktıysa Bizde yeni çözümler üretiriz.

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Önermenin tamamen felç olduğu bu dönemlerde bildiğimiz taktikleri değerlendirmek ve yenilerini oluşturmak için yazıyı yazıyorum.

1.ETKİNLİK Oluşturun

Etkinliğe etkileyici yazı yazın. ( Yazdığınız profiller önemli bayansa ayrı kişisel profilinizse ayrı artık anlayın :D )
Sayfanızın linkini yayınlayın. En azından her davet edilen iptal veya onaylama için etkinliğe girip sayfanızı görecek.
ETKİNLİKDE TOPLU ÖNERME ÇALIŞIYOR! (50 kişi seçiyor sürekli sayfayı yenileyip yapınız hızlıdır genede 50 kişi iyidir 49a göre :D :D )

2.Sohbet Kısmında üye kasın. Düzgün flood olduğu anlaşılmayacak bir yazı yazın.
Merhaba,rica etsem sayfamı beğenirmisin.
www.facebook.com/ahandasayfamxD

yapın :)

3. En çok sevdiğim ve yaydığıma inandığım reklam tarzı :D
Videolu reklam
'' Köşeye tıkla , Ohaa inanmazsan Köşeye tıkla '' gibi :rolleyes:
Örnek(Bu video güzel yapmışlar kullanabilirsiniz):http://www.facebook.com/video/video.php?v=1809626477932

4.Mesaj atın : Sohbet kısmında kapatılıyor yada bakılmıyor olabilir,siz anlık paylaşım yapanlara mesaj atın. 0.facebook linki koyun sayfanızın.

Elimden geldiğince anlattım bakalım bu işde ne kadar başarılı olabilicez.

KONUNUN ORJİNALİ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi