İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

online alışveriş sorunu

Sagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

internetten yabancı bir site uzerınden 3-4 gün önce bir kaç sipariş verdim. 100euro tutarı civarında birşey. almanyada bulunan güvenilir bir alışveriş sitesi. kredi kartım ile site uzerınden odeme yaptım ve odeme gerçekleşti vs.. hesabımdanda 'belirli tutarın cekildigini' gordum lakin site paranın ellerine ulaşmadıgını ve benden kredi kartı detaylarını istiyor. daha once bu tarz birşeyle karşılaşmış olanınız var mi? yardımcı olabilir mi? neler yapmam gerekir? banka ile mi görüşeyim? para ellerine ulaşmamış olabilir mi? onay gibi birsey gerekiyor olabilir mi? yardımcı olursanız sevinirim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
bankayı arayıp sadece onay mı yoksa cekim mi oldugunu ogrenirsen daha net olur

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Benim registerfly patlamadan önce olmuştu böyle bir durum, para çekilmişti registerfly kabul etmiyordu bankayla görüşmemde bana söylediği müşteri temsilcisinin uğraşmaya değmez o miktar için gittiyse gitmiştir oldu :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5