İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Dijital Pazarlama Scripti

e-ticaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternette dijital pazarlama yapabilmek için geliştirilen e-ticaret yazılımlarını satın almak isteyenler için ilk olarak e-ticaret paketlerinin özelliklerinden bahsedelim.

Neticaret internet ortamında ürün ve hizmetlerin tüketiciye veya bayi kanalına sunulmasını, online sipariş alınabilmesini ve online satış yapılabilmesini sağlayan kolay, ekonomik ve güvenli bir e-ticaret sistemidir. İşletmelerin kendi alan adlarıyla, kendi logo ve kurumsal kimlikleriyle kendisine ait bir e-ticaret sitesi olarak çalışmaktadır.

e-ticaret-sistemi.png

E-TİCARET YAZILIM ÖZELLİKLERİ

Hızlı Kurulum, Kolay Yönetim

E-ticaret için gerekli yazılım, tasarım, hosting hizmetlerini bütün olarak alın, kolayca yönetin. E-ticaret paketleri içerisine yer alan ve bir e-ticaret sitesi için gerekli olan her türlü özelliğe tek bir paket içerisinde sahip olun.

Geliştirilebilir Altyapı

Üstün kaynak kapasiteleri ile kesintisiz e-ticaret e başlayın.

Özgün ve Özelleştirebilir Altyapı

Ziyaretçilerinizi etkilemek için bir tıklama ile en sevdiğiniz şablonu yükleyin, dilerseniz özelleştirin.

Eğitim, Destek ve Danışmanlık

E-ticaret uzman kadromuzdan eğitiminizi ve tüm sorularınızın cevaplarını alın. Neticaret ile garanti altına alınan e ticaret siteleri ile yaşanan her sorununuza anında çözümler üretilmektedir.

SEO'da Üstün Performans

Bütünleşik arama motoru optimizasyonu sayesinde arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın.

Gelişmiş kampanya ve Sosyal Medya

Satışlarınızı arttırmak için kolaylıkla kampanyalarınızı yönetin ve gecikmeden sosyal medya da yer alın.

Ödeme Sistemleri

Bankalar ve alternatif ödeme sistemleri ile birlikte kolayca tahsilatınızı yapın.

Güvenli Altyapı

İleri seviye güvenlik teknolojileri ile kredi kartı ve yazılım altyapısı güvenliğinin rahatlığını yaşayın.

Entegrasyonlar

Tedarikçi firma entegrasyonları, ERP entegrasyonları, fiyat karşılaştırma siteleri ve kargo entegrasyonları sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde e-ticarete adım atın.

E-TİCARET PAKETLERİ SATIN ALMA SAYFASI (Aynı Sayfadan Demo Talebinde Bulunabilirsiniz)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5