İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

online dizi sitesi

kroto

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
s.a arkadaşlar

anline dizi siteleri dizileri nereye upload yapıyorlar fecebook vs.
diye biliyorumda nasıl oluyor fece silmiyormu örnegin bu dizimag sitesi
içerigini kendi hostundamı barındırıyor barındırıyorsa büyük bir alan gerekmezmi

şuan proje üzerinde çalışıyorum azkaldı bitmesine bu sorunuda çözersem güzel olacak..

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
zaten en büyük sorunun video upload. Bence o işe hiç girme. İlk zamanlar sen sadece dizilerini sitene ekle videolarınıda lider olmuş marka olmuş diğer dizi sitelerinden al. Yavaş yavaş hitin artsın biraz siten sana para kazandırsın bi sunucu alır uploadların kendin yaparsın

kroto

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
zaten en büyük sorunun video upload. Bence o işe hiç girme. İlk zamanlar sen sadece dizilerini sitene ekle videolarınıda lider olmuş marka olmuş diğer dizi sitelerinden al. Yavaş yavaş hitin artsın biraz siten sana para kazandırsın bi sunucu alır uploadların kendin yaparsın

peki dostum telif hakkı yada video lardaki reklam sorun çıkartmazmı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5