İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Film İzleme Tasarımım Sizce Nasıl Olmuş ?

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba arkadaşlar,
az önce bitirmiş olduğum tasarımım sizce nasıl olmuş ?

uvajl.png

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Bana kalırsa ; film sitesi mavi değil siyah ve tonları ağırlıkta olmalı; neden derseniz video izlerken ilgiyi dağıtmamak için :)

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sinema salonlarından örnek al sinema salonu gibi birşey yap her film resmi bir koltukta olsun :p zor olur tabi ama yapılmayacak birşey deyil

expointt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 renkler iyi değil. WEb 2.0 dediğimiz Türrden renkler tasarımlar kullanman çok daha ilgi çekici olur.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
oldu olacak direk sinema salonunu çizelim arkadaşlar ?? lütfen tasarımla ilgili yorumlar yapın emek harcadım az önce bitti iyi kötü yorumlarınızı alayım yok film sitelerinde bu olmaz reklam panosu olur vs vs değil. temada kötü veya iyi yerleri belirtin yeterli.

C

Cao

Misafir
onlar çok bilindik şeyler biraz değişiklik iyi gelebilir. onları sanki sinemadaymış gibi hissterirmek güzel olurdu.
Direk bir kişi yapar bunu ama iyi olmaz profesyonel yapılırsa iyi olabilir.

Eksikleri neler ?
Aynı renk tonunda gitmeniz ve oval köşeleri filmlerin çerçevesinde ve film izle butonunda kullanmamanız. Ayrıca biraz daha efektsel çalışma yapabilirsiniz.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Direk bir kişi yapar bunu ama iyi olmaz profesyonel yapılırsa iyi olabilir.

Aynı renk tonunda gitmeniz ve oval köşeleri filmlerin çerçevesinde ve film izle butonunda kullanmamanız. Ayrıca biraz daha efektsel çalışma yapabilirsiniz.

renk olarak mavi ve beyaz. maviler heryerde aynı sadece footer'da en çok izlenenler ve son yorumlar'ın altındaki biraz daha açık yaptım onun açıklaması gibi olsun diye. Oval konusunda haklısınız teşekkür ederim

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tasarım güncellendi. küçük değişiklikler yapıldı evet yorumlarınız ?

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
10/7 veririm hocam insanlar siyah ton diyorlar ama siyah ton çok çirkin oluyor en iyi renk mavi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5