İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Forum Bulucu Bot Yayında

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Herkese merhaba

Bilenler bilir. Daha önceden Forum Bulucu Bot scriptini paylaşmıştım. Scripti biraz daha geliştirip, webmasteraraclari.org sitesine entegre ettim. Böylece, scripti sürekli güncellemek zorunda kalmayacak ve internet bağlantılı olan her yerden forumları bulabileceksiniz.

Özellikleri

Özet geçmek gerekirse, herhangi bir anahtar kelime seçip, o kelimeyle ilgili forumları Google’da arama yaparak bulabiliyorsunuz. Tüm özellikleri aşağıda bulabilirsiniz:

• Vbulletin, Smf, PhpBB, MyBB, IP.Board forumları bulma.
  • WordPress, dle siteleri bulabilme.
  • Herhangi bir uploaderın üye olduğu siteleri bulabilme.
  • Çoklu arama yapabilme
  • Sayfa aralığı seçimi
  • Bulunan sitelerin Alexa değerlerini görebilme.
  • Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça sitelerde arama seçeneği.
  • Linkleri; ister http://siteadi.com/forumdisplay.php?f=123 olarak, isterseniz sadece siteadi.com olarak saklayabilme.
  • Siteye üye olduğunuz taktirde, önceden oluşturduğunuz listelere ulaşabilirsiniz.
  • Site veritabanındaki tüm listeleri görebilirsiniz. (Sadece premium üyeler için geçerli)
  • Listeyi .txt dosyası olarak indirebilme.

Online forum bulucu için –> http://webmasteraraclari.org/forum-bulucu/

Dipnot: Bu hizmeti sizlerden herhangi bir ücret talep etmeden sunmaktayım. Fakat, sitenin en azından giderlerini karşılayabilmek adına link kısaltma servisi kullanmaktayım. Bunu herhalde çok görmezsiniz. :) Yok "Ben reklam görmek istemiyorum." derseniz, cüzi bir ücret karşılığı premium üyelik verebilirim. ;)

Premium üye olun

Sitemizde premium üyeliği aktif etmiş bulunmaktayım. Premium üyeler şu ayrıcalıklara sahip olacaklar:

Premium üye olmanın faydaları:

• Sitemizde kayıtlı tüm forum listelerini görebilme. (Şu anda 400'den fazla forum listesi mevcut ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor.)
  • Sınırsız sayıda forum listesi saklayabilme. (Normal üyeler için sınır 20'dir.)
  • bc.vc yönlendirmesi hiç olmaz.
  • Reklamlar gösterilmez.
  • Sitemizin gelişmesine katkı sağlamış olursunuz.
  • Diğer araçlarla ilgili bir atkım ayrıcalıklar
  • vs vs

Premium üye olmak için:

Premium satın almak veya bilgi almak için: http://webmasteraraclari.org/premium/

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Güncelemeler

• Her aramada 4 sonuç gösteriyordu, onu 20'ye çıkardım.
  • Kullanıcıların kafasında karşıklık yaratması sebebiyle "sayfa" olan kısmı çıkardım ve "forum" kısmını ise daha sade hale getirdim
  • "Sadece domain kaydedilsin" seçeneğini varsayılan olarak ayarladım.
  • "Dil" seçeneklerine "Almanca, Fransızca, İspanolca, İtalyanca" eklendi. (Başka eklenmesini istediğiniz diller varsa söyleyin, ekleyeyim.)
  • Artık bc.vc sayfasının title'ında 404 yazmıyor. (Bu nasıl düzeldi, ben de bilmiyorum. :D Kendiliğinden düzelmiş. Sanırım bc.vc ile ilgili bir durum.)

Çalışmalarım devam ediyor...

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Arkadaşlar merhaba

Sitemizde premium üyeliği aktif etmiş bulunmaktayım. Detaylar ilk mesajda.

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Aracımıza listeyi indirme seçeneği eklenmiştir. :)

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Rusça dili ve IP.Board forum yazılımı eklendi.

berke.dabag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Başka Link kısaltmalar kullanabilirsin bu çok az veriyor biraz kazanmak istersen siteyi pm istersen verebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5