İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Kal Para Kazan!Tıklama yok, Reklam yok!Paypal Ödeme.

painny

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapılacak Tek Şey Üye olup programı indirmek ve kurmak.

GOMEZ PEER ÜYELİK İÇİN TIKLA

Kullanıcı adını ve Ülkeni tanımladıktan sonra program bilgisayarı her açtığında otomatik olarak başlıyor ve online olduğun sürece program arkada internet sitelerinin performanslarını ölçmek amacı ile çalışıyor kesinlikle bilgisayarı ram'inden yemiyor. . Sabahtan beri açık 1$ kazandım bile .. internette dolaştıkça otomatik olarak sana kazandırıyor. işte bu kadar.Bu site 2004'ten beri ödemelei düzenli olarak yapıyor ..ödeme örneğini imzamda görebilirsiniz (bana ait değildir).

Uyarı : Formu doldururken gerek isminizde gerek başka bir slotta hiç bir zaman türkçe
karakter kullanmayın
(Ş=S Ğ=G Ö=O Ü=U İ=I) ş yerine s kullan
programı indirip bilgisayarınıza kurun, kullanıcı adınızı girin ve paraları kazanmaya başlayın..
Her bilgisayar için bir tek hesap olmalı..İsterseniz işyerindeki bilgisayardan da devam edebilirsiniz veya aynı evde iki bilgisayar varsa eğer aynı kullanıcı adı ile birden çok bilgisayarda çalıştırabilirsiniz..Program size bu imkanı tanıyor.. Sanal kullanıcı ile hile yapmaya kalkışırsanız ödemeniz yapılmaz..
Her ay minimum 5$ yaptığınız takdirde ay bitiminden itibaren 15 günde ödeniyor.. Eğer 5 $ yapamazsanız birsonraki aya devrediyor hesabınız..Ödemeler PAYPAL ile alınabiliyor..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
O programın bilgisayara sokacağı casusların parasını kim ödeyecek merak ediyorum doğrusu..

RohaN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O programın bilgisayara sokacağı casusların parasını kim ödeyecek merak ediyorum doğrusu..

sende bişiye muhalefet olmasan zaten...
Çocuk okadar emek etmiş programı bizimle paylaşmış bizede emeğe saygı duyup teşekkür etmekten başka bişiy düşmez

Teşekkürler kardeş
EMEĞE SAYGI

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ne program paylaşması.Sen orda program linki falan görüyomusun.Ref vermiş sonrada ortadan yokolmuş..

RohaN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon yavvvf bende şimdi fark ettim hergele siteye sırf refini vermek için üye olmuş
bana çok benzio :)

Makif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendını kurnaz sanıo arkadas.. banlayın arkadasım böle adamları yaf

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar kusura bakmayın ama emeğe saygıya tamam da !

Neyin emek olup olmadığını da iyi kavramak gerekmektedir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi