İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Kazanç'ın Yeni Yolu (Kairos Technologies International)

frtynn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Arkadaşlar bugün sizlere dünya'da en karlı ağ pazarlama işi yani kairos teknoloji anlatacağım bilgisayarınız depolama alanını kiralarak nasıl aylık gelir sahibi olabilir bu kairos ile mümkün ingiltere merkezli bir şirket olan kairos 1 yaşındadır.
Şirket ile 5 aydır bursa ekibimizle birlikte calışmaya başladık ekibimiz hızla büyüyor türkiye'de ilk ve tek ekibiz uzatmadan kazanç planı incelemesine geçmek istiyorum.

SUNUM VİDEOSU İÇİN TIKLA
Kairos Teknoloji Sunum videomuz mevcut, bunlara yenisini de ekleyeceğiz. Fakat izlemeye vakti olmayan veya videoyu yeterli bulmayan arkadaşlarımız için detaylı bir kazanç planı anlatımı hazırlamak gerektiğini düşündüm.

Birazdan, baştan kabullenmesi zor bilgilerle karşılacaksınız. “Hadi canım”, “Olamaz böyle şey” gibi tepkiler vermeniz doğaldır. Lütfen ön yargınızı bir kenarı bırakıp sabırla okumaya devam edin. Belki de boşa kürek çekmeyi bırakmanın vakti gelmiştir, kim bilir!

Assolistler en son çıkar sahneye fakat ben burada sizi bekletmeden hemen bahsetmek istiyorum. Ağ Pazarlama şirketlerinde -Organo Gold gibi en çok kazandırıyoruz diyenler de dahil- sorunlardan biri de nedir? Bu benim değil Organo Gold liderlerinin yorumudur: “Ben kazanıyordum ama ekibim için aynı şeyi söylemek mümkün değildi!”. Yani kazancın ekip içerisinde oluşturulamaması… Bunda yüksek giriş ücretleri, ürünün piyasa koşullarına göre pahalı olması gibi faktörler de etkilidir. Üstelik yüksek aylık aktiflik bedelleri de eklendiğinde yukarıda bahsettiğim lider görüşleri ne yazık ki yaygınlaşmaktadır.

Şimdi gelelim assolistimize: Meraklandırmak istemiyorum fakat bir sorum olacak. Bu zamana kadar bilgisayarınız için çalıştınız, taksitlerini ödediniz. Belki de bir keyif aracı olarak kullandınız. Şimdi bilgisayarınızın sizin için çalışıp aylık gelir sağlayacağını söyleseydim, bundan yararlanmak ister miydiniz?

Kairos, ağ pazarlama uzmanlarına, bu sektöre gönül vermiş insanlara o kadar önemli bir fırsat sunuyor ki! Vizyonu görebilmeniz açısından açıklayayım.

Kairos’ta ekibinizdeki her kişinin aylık kazançları olacak. Ekip kurmak için hiiiç çaba göstermeseler, bu yolu tercih etmeseler dahi! Aktiflik dertleri yok. Böylece yukarıdaki problemin oluşma ihtimalini bertaraf etmiş oluyoruz…

Sevdiğim bir cümle var: İşimizi çile çekerek değil, zevk alarak yapalım. Otel toplantısı yapacaksak, kaygılı ekibimi değil de aylık kazancını cebine koyan mutlu ekibimi davet etmek isterim…

Nasıl kazanacağım?

Şirkete bilgisayarımızın harddiskinden bir bölümü kiralıyoruz ve günde 10 saat açık tutuyoruz. Bu süreç için bize ödeme yapıyor. Paketler & Hizmetler İçin

Ne kadar kazanacağım?

Örneğin: 597$’lık paket ile başladığınızda aylık 124$ ve toplamda 1 yılda 1.492$ kazanacaksınız. Yani %250 katına çıkıyor…

Kıyaslaması bedava. 597$ lira gibi normal bir yatırım bana aylık 334 liradan yılda 4000 lira olarak geri dönecek. Kimseye tavsiye etmediğim halde! Tabiki ülkemizde her geçen gün dolar kur yükseliyor aynı zamanda geleceğe yatırım yapmış oluyoruz.

1577$(4300lira)gibi daha ciddi bir girişimde neler oluyor bakalım. Aylık 885 lira kazancım var. Yıl sonunda 10.600 lira kazanmış oluyor.

İnanın bu kısmı dahi aramızda yer almanız için yeterli ama burası bizi rahatlatan kısımdı. Yatırımcıyı ilgilendiren kısımdı. Bir de ticaret, tavsiye boyutu var. Şimdi tavsiye boyutunu ve tavsiye ederek ne kadar kazanabileceğimizi inceleyeceğiz.

KAIROS TEKNOLOJI VE TAVSIYE TICARETI

Öncelikle Binary balonu Kairos’ta yer almıyor. Sen dahil ol, alt ekibini ben kuracağım çakallıklarına fırsat verilmiyor böylelikle. Yardımlaşma sonuna kadar, ekip zihniyeti sonuna kadar ama ilklerden ol, en üstlerde yer al. Bunları duyduğunuz yerden kaçın!

Türkiyede işin kurucularından olacağınızı da bilin yeni bir şirket olduğu için ilklerde dahil olacak ortakların avantajları yüksek ve ileriye dönük başarı getireceğinden eminiz

Unilevel iş planına sahibiz. Yani yatayda ve dikeyde sınırsız büyüme imkanına sahipsiniz. Fakat en üst kariyere gelebilmek için 6 kişi yeterli, sonrası için 6 kişinin calişmalarına orantılı olarak sizde kazanacaksınız.
kairos-teknoloji-kazanc-plani.png

Üç kişi ile belli bir kariyere gelebiliyorsunuz. Yukarıdaki grafiğe göre 597$ lık paketten tavsiye ettiğinizde 90$ kazanırsınız ve 3 kişi olduğu için 270$ eder. TL karşılığı da yaklaşık 750 türk lirasıdır. (Dolar Kur Güncel Dehildir)

Bu durumu sağladığınızda ilk kariyere ulaşırsınız ve Asistan olursunuz. Asistan kariyerinin avantajı şudur: 3.seviyenizden itibaren her kayıttan %3 alırsınız… Binarydeki denklik durumlarına takılmazsınız…
kairos-teknoloji-manager-kariyeri.png

2. Kariyer olan Manager pozisyonuna geldiğinizde 9 kişinin yer aldığı 2.hattan da %10 alırsınız. 597$lık örnek verirsek 59.7*9 = 537$ kazanç sağladınız demektir… İlk sıranızdan da 270$ kazanmıştınız.

Ayrıca artık 3. hattınızdan sınırsız derinlikte %5 alırsınız. Manager oldunuğunuza göre şimdi hedef ekipten managerlar çıkarmak.

1. Managerınız olduğunda siz Senior Manager olursunuz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %7 olur.

3. Managerınız olduğunda Master kariyerine yükselirsiniz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %10 olur.

Şimdi 3 hat daha açarak onların da Manager olmasına yardımcı olun. 6 Managerınız olduğunda siz Senior Masterolursunuz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %12 olur.

6. Masterınız olduğunda Executive kariyerine yükselirsiniz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %15 olur.

6. executive lideriniz olduğunda Consul kariyerine yükselirsiniz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %20 olur

ve en son kariyer olan Chief Ambassador olduğunuzda prim yüzdeniz %30 olur…

Kazanç planı burada bitmiyor.

Eşleşme Bonusu

Executive kariyerine geldiğinizde 5 alt sıranızdan %1 ekstra Bonus kazanırsınız.

Lider Destekleme Bonusu

Executive kariyerinden itibaren üye hatlarınızın gelirlerinin %1 ile %2si arasında Bonus alırsınız.

Jenerasyon Bonusu

Consul Kariyerinden itibaren güçlü iki hattınızın satışlarının %1’i kadar Bonus kazanırsınız.

Dünya Havuz Bonusu

Şirket, 3 aylık cirosunun %1’ini şirket seminerlerine dağıtacak. En başarılı ortaklar ödüllendirilecek.

ORTALAMA NE KADAR KAZANIRIM?

kairos-teknoloji-ortalama-kazanclari.png

NASIL BAŞLARIM?

Başlamak için öncelikle benimle iletişim kurmanız ve bu işin size uygun olup olmadığı hakkında konuşmamız gerekiyor. Bu iş size uygunsa aramıza Hoş Geldiniz deriz ve çalışmalara başlarız. Bir yandan çalışmalar yaparken bir yandan da günlük kazançlarınızın hesabına yatışını seyredersiniz.
Ee Hadi Kazanalım!

ŞİRKETİN RESMİ WEBSİTESİ

TANITIM AMAÇLI TÜRKÇE SİTEMİZ

FACEBOOK SAYFAMIZ

SUNUM VİDEOLARI

PAKETLER İLE GÜNLÜK, AYLIK, YILLIK GELİR TABLOSU

7PnRoW.png

iaslan74

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genel olarak sunumu izlediğim araştırdığım bir yapı para kazanan insanlarda olmasına rağmen hiç bişekilde güvenemiyorum , mesela bilgisayarınızı sunucu olarak kullanırken kimin ne dosya sakladığını göremiyorsunuz, atıyorum biri gizli terör dosyalarını sizin bilgisayarınızda kullandı ne hak idda edeceksiniz.? belki bilgisayarınıza bir virüs atıp program aracılığıyla sizin banka kart şifrelerinizi vs. ele geçirecekler yani ucunda ne olursa olsun bence iyice araştırmadan girilmemeli..

emir63426

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BİLGİSAYARINIZ İLE PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ ?

Paylaşaım için teşekkürler üstadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5