İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Mutfak Çizimi

gorgoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan pek emin değilim, eğer yanlış ise lütfen beni yönlendirin.

Web tasarımını yaptığım bir mutfak firması yeni bir konuda siteye eklenti yapmamı istedi. Ancak bu isteği yerine getiremiyorum çünkü yapabilecek teknik bilgim yok. İstek şöyle daha önceden hazırlanmış bazı mutfak modül çizimleri olacak. (Ör. 90cm genişliğinde kapaklı alt modül, 90 cm genişliğinde camlı üst dolap modülü, ve bunun gibi onlarca modül çizimi) Daha sonra müşteri kendi mutfağının krokisini çizecek. Bu kroki içerisine bizim daha önceden hazırladığımız modül listesinden işine yarayanları sürükle bırak yöntemi ile krokiye yerleştirecek. Böylece yapmak istediği mutfağın fiyatını öğrenebilecek.

Böyle bir şeyi yapabilecek arkadaşlar var ise ya da bizi yapabilecek birilerine yönlendirecek var ise mutlu olurum.

gorgoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün otomobilimi tamire götürmüştüm. Orada bir bilgisayar mühendisi ile karşılaştım. Bana böyle bir şeyin 100.000-150.000 gibi birşey tutar dedi. Abarttı sanki biraz. Maliyetli bir iş ama o kadar olacağını düşünmemiştim açıkçası. Sizce konuyu doğru yere açmamış olabilir miyim hiç cevap yazan yok.

panas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan pek emin değilim, eğer yanlış ise lütfen beni yönlendirin.

Web tasarımını yaptığım bir mutfak firması yeni bir konuda siteye eklenti yapmamı istedi. Ancak bu isteği yerine getiremiyorum çünkü yapabilecek teknik bilgim yok. İstek şöyle daha önceden hazırlanmış bazı mutfak modül çizimleri olacak. (Ör. 90cm genişliğinde kapaklı alt modül, 90 cm genişliğinde camlı üst dolap modülü, ve bunun gibi onlarca modül çizimi) Daha sonra müşteri kendi mutfağının krokisini çizecek. Bu kroki içerisine bizim daha önceden hazırladığımız modül listesinden işine yarayanları sürükle bırak yöntemi ile krokiye yerleştirecek. Böylece yapmak istediği mutfağın fiyatını öğrenebilecek.

Böyle bir şeyi yapabilecek arkadaşlar var ise ya da bizi yapabilecek birilerine yönlendirecek var ise mutlu olurum.

Slm

Benim size tavsiyem www.optimadekor.com adresinden demo
indirip kendinizde çizim yapabilirsiniz
kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5