İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Satış Online oyun bloğu ilgilenildiğinde kazandıran site satılıktır

toor21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş nedeniyle çok ilgilenemediğim için satmayı düşünüyorum

Site adres: Metin2rehber.com
Site Yaşı: 6 aylık
Kategori ve konu: Metin2 ve online oyunlar üzerine açılmıştır ( Metin2 pvp serverler her geçen gün artmakta ve reklam fiyatları oldukça uçuk olmakta site ile biraz ilgilenilse aylık min 50 TL ye bir den fazla reklam satılıyor ve bu site ilgilenildiğinde güzel kazandırır. )
Günlük Hit: ortalama 50 - 100 görüntülenme (jetpack) biraz ilgilenildiğinde 100 + hit rahat diye düşünüyorum zaten resimlerde ortada hitler. Çoğu organiktir gördüğünüz gibi )

* Siteye 300 - 350TL civarında rakamlar harcanmıştır *
%100 yükselmeli seo paketleri - Backlink çalışmaları yapılmıştır *
* Makalelerin Neredeyse hepsi ücretli ve özgün Seo uyumlu şekilde yazdırılmıştır. *Şuanda Sitede Reklam bulunmakta ( 50 TL / Aylık ) reklam satılmıştır *
Ciddi uğraşabilecek kişiler aylık iyi paralar sağlayabilir

Hit ler Resimlerde gösterilmektedir inceleyebilirsiniz

Domain ve host : guzelnettr firmasındadır , firmadan domain aktarılması sağlanır
Hosting, Adsense: Dahil değil malesef.
Site için istenilen fiyat 300 TL
teklif usulü için özel mesaj atabilirsiniz
( pazarlık payı vardır )
Teklifler için pm

Sorularınız için Pm atabilirsiniz.

Wordpress Jetpack site istatistikleri & Today 10 yazdığına bakmayın erken saatte çekilmiş resimdir yan tarafındaki hitler gibidir sonuçlar
qv0ojR.png

Google Analytics
MDQnog.png

Analiz

Q25rvZ.png

analiz 2

X6GQ9k.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5