İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Online Oyun Yazdırılacaktır...

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet hepiniz az çok piyasadaki online oyunları biliyorsunuzdur...
Benimde kendi kafamda bir düşüncem var...
Bana ASP veya PHP'de online bir oyun yazabilecek veya lazım...

Ücret karşılığında yazdırılacaktır...
Online oyundan kastım:

www.savasim.com (öncedendi)
www.ogame.com.tr

vs. vs. vs..... vb.

bu şekilde bir oyunu sıfırdan yazabilirim diyen ı

msn : [email protected] adresine bekliyorum

özellikleri sunduktan sonra fiyatı artık siz söylersiniz ona göre de gerekirse pazarlığımızı yaparız...

gerçekten de çok ama çok ciddi bir proje tutacağına çok ama çok eminim o yüzden de bir bilgi vermek istemiyorum...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence böyle bir projeyi gerçekleştirmek için en azından 2000 ytl para ayırmanız gerekiyor, daha fazlada olabilir. en az fiyat olarak yazdım. bu tür projeler gerçekten kolay olmadığı için biraz zaman ve emek istiyor. tabi konuyu açan arkadaşta bunun bilincindedir zaten.

kolay gelsin.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re

evet giderlerin ne kadar olacağını üç aşağı beş yukarı hesapladık ufak tefek.. slayer arkadaşımızla da görüşmeye başladık...

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgi, alaka, hoşgörü, iyiniyet ve diğer bütün güzel duygularınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Körün istediği bir göz, allah verdi bir sürü göz.
İstediğimden çok ama çok daha fazlası oldu.

Herkesi oyunumuza bekleriz..

http://www.sehemgame.com

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz acemi turkiye diye aile kurmussun hayırı olsun :D

aktıvasyon yapmanız gerekıyor. junk maıle dusmusse mail linki browsera kopyalayarak aktıf edebılırsınız

emrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi domainime ait mailden üyelik başvurusu yaptım ama bi türlü mailime aktivasyonla ilgili bi şey gelmedi. (junk klasörüde yok her şey inbox'a geliyor normalde)

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize yaptıracaktın normalde hatta yaptırmaya başladın sonra vaz geçtim dedin ama güzel olmuş yapanın eline sağlık

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
valla oyunu yapılırkende gördüm süper gerçektende :) ali biraz ekşın katmış olaya başta bunlar yoktu :) benim aileye gelin size simitçi arabası hediye etcem :p

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben internet cafe isletiyorum. Cafede bu tür oyunların hastası cok. Yarın tavsiye edeceğim :)

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5