İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OnlineBilet.Com

ucankarga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnlineBilet.Com

Nokta Domain tarafından satılık.. Görüşmelerimiz devam etmekte.. Fikirleriniz önemli.. Özellikle ustalardan.. Fiyat aralığı konusu özellikle çok önemli.. Saygılar cümleten

akn~

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ucakbileti.net bize ait. Şu an için 100.000$ ücret ile satın almak istiyorlar. Üzerine proje geliştireceğimiz için satmıyoruz. Buna göre kendi domaininize fiyat bicebilirsiniz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İsim olarak değersiz görünen birçok alan adı, projelendirildiğinde değerlenir. Bu domaine, otobüs,uçak,tren,milli piyango vs.. Tarzı biletlerin satıldığı bir site kurulursa, süper iş yapar. Verilen teklifi görmeden bişey demek zor. Eğer özelden teklif edilen rakamı gönderirseniz, iyi yada kötü bişey diyebiliriz. Şu haliyle bu domain 1000 tl de eder, 100000 tl de. Önemli olan alıcısını bulması.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

ucankarga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğim teklif 10 000 $.. istenilen teklif ....... 000 $ civarında..(isteyene özelden gönderebilirim) vergiler hariç.. ucakbileti.com 250000$ satılmıştı... Birkaç arkadaşımla görüşüyorum şu an.. bakalım onlarda ben kadar çıkartabilirse domaini almak için tüm şartları zorlayacağız..

Ucakbileti.net bize ait. Şu an için 10.000$ ücret ile satın almak istiyorlar. Üzerine proje geliştireceğimiz için satmıyoruz. Buna göre kendi domaininize fiyat bicebilirsiniz.

.com u 250 ooo $ satıldı bilginiz vardır mutlaka.. mükemmel domainler.. inşallah bir kaç arkadaşımda ben gibi destek verirse alıcaz domaini.. çok heycanlanıyorum.. Alırsam burda :) göğsümü gere gere ilan ederim.. İnşallah nasip olur..

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Alan adı onlineticket.com olsaydı kaç milyon dolara satın alırdınız ?
Bu domain de o kadar değerlidir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Alan adı onlineticket.com olsaydı kaç milyon dolara satın alırdınız ?
Bu domain de o kadar değerlidir.

Onlineticket.com evrensel bir domain. Tüm dünyadaki insanlar bu siteye girebilir. Ama onlinebilet.com sadece Türk vatandaşlarına hizmet verebilir. Dolayısıyla aynı değerde tutmak kesinlikle yanlış. Bir yerde milyarlarca insana hitap eden bir site, diğer yanda milyonlarca insana hitap eden bir site. Onlineticket.com 'un 1 milyon $'a satıldığını düşünürsek, onlinebilet.com, kaba taslak 1000$ eder. Ama tabii ki bu kadar değersiz de değil. Daha önce dediğim gibi, projesi olanın vereceği teklife bağlıdır. Yine de en kötü ihtimal, 50 bin$ civarı eder.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Onlineticket.com evrensel bir domain. Tüm dünyadaki insanlar bu siteye girebilir. Ama onlinebilet.com sadece Türk vatandaşlarına hizmet verebilir. Dolayısıyla aynı değerde tutmak kesinlikle yanlış. Bir yerde milyarlarca insana hitap eden bir site, diğer yanda milyonlarca insana hitap eden bir site. Onlineticket.com 'un 1 milyon $'a satıldığını düşünürsek, onlinebilet.com, kaba taslak 1000$ eder. Ama tabii ki bu kadar değersiz de değil. Daha önce dediğim gibi, projesi olanın vereceği teklife bağlıdır. Yine de en kötü ihtimal, 50 bin$ civarı eder.

Türkiye'de Google aramalarına bakmak lazım hangi keyword arama daha çok yapılıyor ona göre para vermek lazım.

Ben bile bilet alacağım zaman google dan arıyorum ve ilgi çekici, jenerik ve ciddi görünen sitelere giriyorum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Türkiye'de Google aramalarına bakmak lazım hangi keyword arama daha çok yapılıyor ona göre para vermek lazım.

Ben bile bilet alacağım zaman google dan arıyorum ve ilgi çekici, jenerik ve ciddi görünen sitelere giriyorum.

Doğru. Ama Türkiye'den yapılan aramalar Google.com.tr üzerinden yapılıyor. Bu yüzden sonuçlar farklılık gösteriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5