İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Onlineparauzmani.com ortak arıyorum!

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://Onlineparauzmani.com sitesi için teknik bilgisi olan ortak arıyorum. Proje şu şekilde İnternet üzerinden para kazanma yolları (İnternet Reklamcılıgı, Forex vb.) Reel olarak para kazanma yolları yani Yurtdışında yapılan işlerin türkiye uyarlaması nasıl olur franchise bayilik nasıl alınır, Bankaların kredi uygulamaları hibe kredi uygulamaları üzerine şuanlık makale tarzı bir site olacak. İleride tabi ki daha farklı çalışmalar yapılacak site üzerinde ortak olacak kişi teknik altyapı ve isterse yazar olarak bulunabilir. Gelirden %50 kazanılacak. İleriye dönük bir proje düşünüyorum. Şunu diyenler olabilir kapsamlı bir proje düşünüyorsan bu şekilde niye ortak arıyorsun diyebilir. Şuan ki Bütçem kaldırmıyor ve kapsamlı hale getirmeden önce sitenin istikrarını görmek istiyorum. Düşünen ciddi arkadaşlar pm yoluyla ulaşabilirler bana.

Dipnot: Ciddi kişiler pm atsın. Tamam diyip iki gün sonra kaybolacak kişilerle çalışmak istemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5