İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Opera Browser Sorunu

A

Anonymous

Misafir
opera 5.11 için Türkçe dil desteği var mı?Türkçe karakterli sayfalarda hatalı harfler çıkarıyor...
Teşekkürler.

A

Anonymous

Misafir
selam,
ben de opera kullanıyorum. ve uzun aramalar sonucu kısmen bir cozum buldum. kısmen diyorum cunkuhala bazı türkce karakterler gorunmuyor.
operada preferences/documents a gir ve documents, font vs user hep secili hale getir ve yanda bulunan browse butonu (... seklinde) tıkla. makinanda kurulu turkce karakterleri bulunan bir fontu ve script olarak turkce sec.

A

Anonymous

Misafir
NiteOwl , arkadaşım teşekkürler..Sayende sorunu aşabildim...
Ancak bir spesifik bir sorun daha var. Ya da ben fazla bilmediğim için öyle geliyor. Opera ile hotmail deki mail adresime girip herhangi bir eski mesajımı silmeye kalkınca you didnt select any message gibisinden bi ileti geliyo. ve silme olmuyo.Acaba yüklediğim java plugini mi sorunlu yoksa..??
Bu işi de halledebilirsem artık ie5.0 a elveda diyeceğim.Zamanında bana ve bilgisayarıma az çektirmemişti.:)
Yardımın için tekrar saol..

A

Anonymous

Misafir
Merhaba

Bu meselenin bildiğim kadarı ile çözümü yok. Internet explorer, Netscape 6.1 ve Mozilla 0.9.X ile hotmaildeki mesajlar silinebiliyorken Opera 5.1X ile Hotmail anlaşamıyor. Opera programını yazanların bu meseleye bir çözüm getirmeleri gerekli.

A

Anonymous

Misafir
Birkaç aydır Opera kullanıcısıyım. Bu programı kullanmaya başladıktan sonra bütün internet hayatım bu oldu. Sevdiğim yanı birçok programın yerine kullanılabilmesi.
1) explorerden birçok iyi yanı var
2) e-mail istemcisi mevcut
3) devam edebilme öcellikli download manager i mevcut
4) icq istemcisi mevcut

ayrıca sistem kaynaklarından çok az kullanıyor, çok az yer kaplıyor ve çok da hızlı çalışıyor.

explorer + outlook + getright + icq = opera

bu yüzden tavsiye ediyorum...

A

Anonymous

Misafir
Bende tam bu soruyu soracaktim,suan explorer ,msn explorer,netscape,
mozilla kullaniyorum ve explorer bunlarin icinde yinede en hizli Operayi kullanmakta tereddutlerim vardi bide onun hizini gorelim bakalim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5