Opera iPhone'u işgal etti!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

RSS

Misafir
20100415095638_opera.jpg
iPhone'cular Opera'ya hücum etti!

Aylarca Apple'ın kapısında beklediler ama sonuç harika oldu: İşte iPhone'da yaşanan Opera "ihtilali"


Apple uzun süre Opera'ya karşı direndi. PC'lerdeki popüler tarayıcıyı iTunes'a alıp almamaya bir türlü karar veremedi ve sonunda günler süren bekleyiş sona erdi, Opera mutlu sona ulaştı. Fakat görünüşe göre mutlu sona ulaşan sadece Opera değil, iPhone kullanıcıları da bu gelişmeden son derece memnunlar.

Opera, iTunes'a adım atar atmaz kullanıcılar iPhone ve iPod Touch'larında kullanmak üzere Opera'nın Mini tarayıcısına hücum ettiler. İlgi o kadar büyük ki Opera, iTunes'ın tam 22 online mağazasında en çok indirilen ücretsiz uygulama oldu. Ve yapılan açıklamada, Opera'nın iPhone için indirilme sayısının 1 milyonu geçtiği duyuruldu.

Opera Mini'nin iPhone kullanıcıları tarafından bu kadar çok tutmasının başlıca sebepleri arasında, web sitelerinin verilerini sıkıştırarak kullanıcılara ulaştırması ve bu sayede cepte kotalı internet kullananların faturalarına katkıda bulunması geliyor.Kaynak: Veteknoloji
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst