İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Operalat yeniden sizlerle

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
Opera tarayıcısının Türkiye destek sitesinde başlatılan bir yarışmayı sizlere duyurmak istiyorum. Yarışmanın adı Operalat. Nedir bu Operalat? Opera Türkiye Takımı yarışmayı şöyle anlatmakta,
My Opera Topluluğu’nun düzenlediği Affiliate programı, Operalat kod adı ile artık Türkiye’de…

Opera Türkiye olarak Operalat kod adlı yeni bir program başlatmış bulunuyoruz.

Operalat: Bu ismin seçilmesindeki amaç hem sözcüğün Türkçeleştirilmiş bir sözcük olması hem de bizler için, program için bir anlam ifade etmesiydi. Bu çerçevede Opera’yı yeni insanlara tanıtma, onları Opera ile tanıştırma noktasında en uygun kelimenin bu olabileceğini düşündük…

Operalat, konsept gereği tam bir yarışma havasında geçecek ve yine aynı konsept çerçevesinde ilerleyen zamanlarda farklı tanıtım çalışmaları bu konsept altında yürütülecektir. Bu yeni yaklaşım ile Türkiye’de daha çok kişi Opera ile tanıştırılarak; kullanıcıların daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay bir internet deneyimi yaşamaları sağlanacaktır.

Siz de OperaTurkiye.net’e üye olarak, Operalat tanıtım programımıza katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey size verilecek olan bağlantı adresi aracılığı ile mümkün olduğu kadar çok insanı Opera ile buluşturmak… Hepsi bu kadar.
.

Bir süre önce gerçekleştirdiğimiz Opera tanıtım programımız Operalat‘a devam ediyoruz… Program yine bir yarışma şeklinde devam edecek ve önceki kurallar aynen geçerli olacaktır. Yine en fazla Opera’yı indirten kişiler dereceye girecekler, -şimdilik sürpriz olan- ödüller kazanacaklardır.

Bu yarışmanın bir öncekinden farkı ise geçerlilik süresi (3 ay civarı) ve tabi ki hediyeler…

Geçerlilik Süresi: 29.03.2010 (11.30) – 30.06.2010 (23.59)

Hediyeler: Hediyeler ile ilgili ayrıntılı açıklama ilerleyen günlerde yapılacaktır.

Dereceye Girecekler: İlk yarışma uslünün aksine bu sefer ilk 5‘e girenler hediye kazanacaktır.

Herkese bol şans dileriz…

Yarışmanın kuralları ise aşağıdadır.
Yarışma Kuralları
Yarışmaya katılabilmek için Opera Türkiye’ye üye olmanız gerekmektedir ve yarışmaya ancak Türkiye’den katılabilinecek, Türkiye dışı indirmeler geçersiz sayılacaktır (sürekli yinelenmesi halinde yarışmacı diskalifiye edilecektir).
Yarışmada her üyenin kendine özel bir bağlantısı olacak ve bu bağlantı üzerinden yapılan her indirme üyeye 1 puan olarak yansıyacaktır.
Sadece ve sadece Opera dışındaki bir tarayıcıdan indirme yapıldığında puan işlenecektir. Amacımız ne kadar kişiye Opera indirtebildiğiniz değil, ne kadar yeni Opera kullanıcısı kazandırabildiğiniz.
Yarışma süresince aynı kişiler birden fazla indirme yapamayacak, sistem bu tip durumları otomatik olarak tespit ederek tarafınıza puan işlemeyecektir.
Yarışma süresi iki aydır. İki ay sonunda sonuçlar Opera Türkiye’de yayınlanacak, en çok puanı toplayan üç üyemize derecelerine göre hediyeleri verilecektir.
Yarışma sonlandığında ilk üçte yer alan -hediye almaya hak kazanmış- üyelerimizin tüm istatistikleri özenle incelenecek, herhangi bir ihlâl durumu tespit edildiği takdirde yarışması geçersiz sayılacaktır.
Son aşamada yarışmayı kazanmış olarak belirlenen üyelerimizle iletişime geçilecek, ulaşım masrafları tarafımızdan karşılanmak üzere hediyeleri kendilerine gönderilecektir.
Opera Türkiye, yarışma kurallarında veya yapısında değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

Yarışmaya katılabilmeniz için Opera Türkiye'ye kayıt olmalısınız.
Şimdi sizlerden isteğim şudur. Opera'yı keşfetmek istiyorsanız ve hızı görmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum linke tıklayıp Opera'yı bilgisayarınıza indirmelisiniz. Bu bana 1 puan kazandıracaktır. Opera'yı indirmeniz için gereken referanslı link budur.
Opera Türkiye | Operalat

Yarışmada bana destek olan herkese çok teşekkür ederim.
Not: Kurallardan bir tanesini size hatırlatmak istiyorum ve ne anlatmak istediğini siz zaten anlayacaksınız.
Amacımız ne kadar kişiye Opera indirtebildiğiniz değil, ne kadar yeni Opera kullanıcısı kazandırabildiğinizdir.

Teşekkürler
http://www.operaturkiye.net/operalat-yeniden-sizlerle

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siteniz opera tarafından desteleniyormu ? operanın kendi sitesinde adınız geçiyormu ? yoksa kişisel sitemi ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
Yarışmanın orjinali My Opera topluluğu tarafından gerçekleştiriliyor. Tıklayınız.

Türkiye'de yapılan yarışma sadece Türkiye Opera destek sitesi tarafından yapılmaktadır. Operaturkiye.net. Yarışma için herhangi bir sitenizin olmasına gerek yok
forumlarda imza olarak da ekleyebilirsiniz. Opera Software sitelerinde site adınız veya sizin adınız geçmiyor yarışma sonucunda. Amaç ne kadar çok Opera indirttiğiniz değildir, ne kadar çok Opera fanı kazandırabildiğinizdir bunu unutmayalım arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5