Oppo R9 ve R9 Plus'ın Tüm Özellikleri Netleşti!

Heuristic

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Şubat 2016
Mesajlar
46
Reaction score
0
Konum
Ankara
Oppo tarafından üst segmentte üretilecek R9 ve R9 Plus modelleri için tüm özellikler netleşti. İşte R9 ve R9 Plus için detaylar….

oppo-r9-ve-r9-plus-in-tum-ozellikleri-netlesti.jpg


Oppo'nun akıllı telefon piyasasından daha fazla bir pay alabilmek için yeni modelleri ile birlikte piyasaya giriş yapmak isterken, bu konuda markanın en çok güvendiği modeller R9 ve R9 Plus oldu. Genel olarak iki model de birbirine benze de bazı özellikleri ile R9 Plus daha iyi bir deneyim sunuyor.

Bugüne kadar net olarak telefon modelleri hakkında bir açıklama yapılmasa da gelen son bilgiler ile birlikte R9 ve R9 Plus hakkında pek çok detay netlik kazandı.

Onleaks Sızdırdı

Onleaks tarafından sızdırılan bu görüntülerde R9 ve R9 Plus görünümü ve özellikleri hakkında bilgi almak mümkün olurken, tüm detayları öğrenilen R9 ve R9 Plus oldukça donanımlı.

Oppo R9 modelinde 5.5 inç ekran Full HD AMOLED olarak tasarlanırken, cihazda yer alan bazı donanımlar Snapdragon 652 çip seti, 4GB RAM v e 64GB MicroSD kart.

R9 Plus ise R9'a göre biraz daha büyü ve 6 inç Full HD AMOLED ekrana sahip. Aynı Snapdragon 652 çip setin bulunduğu cihazda ram durumu da aynı. Plus modelinin en önemli artısı ise yüksek çözünürlük kameraya sahip olması. Oppo R9 Plus'ta ön ve arkada iki adet olmak üzere 16 MP'lik iki kamera bulunuyor. Böylece selfie çekimlerinde dahi R9 Plus ile çok iyi kareler elde etmek mümkün
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst