İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ordu İli Haber Sitemi Satıyorum Uygun Fiyata

Sercan52

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ordugundemi.com Sitemi satıyorum yanında ise uğraşamadığım ordudetay.com ve facebook sayfalarınıda hediye ediyorum.

Yaklaşık 1,5 yıldan fazla yayında olan haber sitemizi satışa çıkardık.

Ordu´da 2011´in Mart ayında yayına başlayan ve o günden beri Ordu´da en çok takip edilen site haline gelen haber sitemiz fazla zaman ayıramadığımdan dolayı satışa çıkarıyorum. Sitemiz´de telif hakkı yada yasalara aykırı herhangi bir içerik bulunmamaktadır, Tüm haberler Ordu´da gazetecilik yapan basın ve medya kuruluşların izni doğrultusunda 1 Ajans haberi dahi eklenmeden titizlikle ekleme yapılmıştır. Sitemizin Her tarafına Sağ, Sol, Üst, Alt, Giriş Tünm Kısımlarına Reklam Koyabilirsiniz. Sitemizle beraber haberlerin paylaşılabilmesi adına facebook.com/Fatsammmmm Ordu Gündemi adlı Facebook sayfası, facebook.com/OrduHaberleri Ordu Haberleri Facebook Sayfası ile beraber ordudetay.com Sitesi´de domaini, Twitter, Linkedin, Friendfeed sosyal ağları ile beraber hediye edilecektir. Sitemizde Google´de ilk sayfa´da çıkan Kelimelerden bazıları şunlardır:

OrduHaber AkkuşHaber AybastıHaber ÇamaşHaber ÇatalpınarHaber ÇaybaşıHaber FatsaHaber GölköyHaber GürgentepeHaber İkizceHaber KabadüzHaber KorganHaber KumruHaber MesudiyeHaber PerşembeHaber UlubeyHaber ÜnyeHaber

Ordu Haber Akkuş Haber Aybastı Haber Çamaş Haber Çatalpınar Haber Çaybaşı Haber Fatsa Haber Gölköy Haber Gürgentepe Haber İkizce Haber Kabadüz Haber Korgan Haber Kumru Haber Mesudiye Haber Perşembe Haber Ulubey Haber Ünye Haber aramalarında ise google´de 1. ve 2. sayfalarda ulaşabilirsiniz.

Tüm ilçelerin seçim sonuçları aramalarında ise ilk sayfada ve ilk sıralardadır. Bunun dışında Ordu ile ilgili aklınıza gelen tüm aranacak kelimelerde en üst sıralarda ilk 3 sayfa içerisinde Google´de bulabilirsiniz.

SİTEMİZE HABER GİRMEK ÇOK BASİTTİR. HERŞEYİ TAMAMEN HAZIRDIR, HERHANGİ BİR DOSYA VS. EKLEMENİZE GEREKTE YOK.
Toplam Eklenmiş Minumum Haber Sayısı : 2756
Alexa Traffic Rank | 3,374,517
Alexa Tr Rank | 66,984
Pagerank 2 / 10
Google´nin İndexlediği Sayfa Sayısı: 25.700
Seo Trustrank Değeri: 1.856
Pagerank Değeriniz: 2
Gelecek Seo Trustrank Değeri: 2.227
Geçmiş Seo Trustrank Değeri: 1.485

Sitemiz Hosting, Alan Adı ordugundemi.com ordudetay.com , Tasarımları, ile tamamen satılıktır. Sitemin Hosting süresi 07/Haziran/2013, Ordugundemi.com : 25.Mart.2013, Ordudetay.com: 25.Kasım.2013 Tarihlerinde sona erecektir.
Hosting Sunucum: Net-sis.com
Alan Adları: Hostajans.com Sitelerinde Barındırılmaktadır.
Satın almak isteyen medya kuruluşları ya da şahıslar telefonla bizlere ulaşabilirler.
SİTEMİZ TEKLİFE AÇIKTIR. VERECEĞİNİZ FİYATLARI 0506 555 91 43 Telefon
SİTE SAHİBİ: Sercan ÇAKMAK

Devamı Oku: Ordu İli Haber Sitemi Satıyorum Uygun Fiyata

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5