İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

org.tr Kişisel Olarak Alabilirmiyim

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Selam Arkadaşlar
org.tr Domain Lazım Regleyebilecek Varmı Veya Ben Nasıl Alabilirim Bilgi İstiyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
git bi tane derneğe ya da tanıdığın herhangi biyerin derneğine, size site açalım de, hem sen faydalanırsın hem de onlar, yoksa bu domaini alman imkansız

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
ORG.TR domain kişisel kullanılamaz.
org.tr için gerekli belgeler:
1)Dernek ve vakıflar için yapılan alan adı (Doamin) başvurularında, başvuru yapan organizasyonun kuruluş kanunu, vakıf senedi veya dernek tüzüğünün -ilk üç sayfası ile son sayfası(Proje ve kongre gibi kar amacı bulunmayan oluşumların ise ".org.tr" ikinci düzey alt alan adına başvurabilmesi için en az üç sivil toplum kuruluşundan destek yazısı alması gerekmektedir. )

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Nüfus cüzdanı fotokopisinin yeterli olduğunu duyumuştum.

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
****.org.tr Yeni Bir Oluşum İçin Alacağım Fakat Belgeye Takıldım Acaba El Altından Falan Regleyemezmiyim

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
****.org.tr Yeni Bir Oluşum İçin Alacağım Fakat Belgeye Takıldım Acaba El Altından Falan Regleyemezmiyim
Alabilirsin ama el altından ne verdiğine ve kime verdiğine bakar...
Şahsen bilmiyorum ama %95 odtü civarındadır o kişi veya kişiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5