İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

organ bağışı sitesi için domain tavsiyesi

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar kar ve bağış toplama amacı olmayan en ince ayrıntısına kadar organ bağışının anlatılacağı (gerekli doktorlarla bağlantı kurulup gerekli dökümanlar doktorlardan tedarik edilecek) ve kişileri organ bağışına teşvik edici amaçlı bir site hazırlamayı düşünüyorum.

Fakat konuyla ilgili iyi bir domain aklıma gelmiyor bu konuda domain önerilerinizi bekliyorum bence türkçe karakter taşımayan bir domain olması daha mantıklı olur gibime geliyor (yani bagisi kelimesi olmasa domain içinde daha mantıklı olacak gibi)

En önemlisi özellikle bu foruma üye olan domain avcısı arkadaşlar lütfen burada verilecek domain tavsiyelerinden uzak dursun yani burada tavsiye edilen domainleri kapatıp ileride iyi paralara satacaklarının hayalini kurmasınlar çünki bu konu bence para kazanılıcak bir konu değil ve bu tür bi amaç içerisinde olmak son derece tehlikeli.

Ve ayrıca bu tür domainleri bu şekilde kapatıp bir site kurmayan ve sadece elinde tutan firmaları kınıyorum :

Whois Data
Search Results

=-=-=-=

Registration Service Provided By: Sibernet Ltd.
Visit: http://www.sibernet.com.tr

Domain name: organbagisi.com

Registrant Contact:
EIP Eczacibasi Ilac Pazarlama AS
lisanssız lisanssız (NA)
lisanssız
Fax: lisanssız
Buyukdere Caddesi Ali Kaya Sokak No:7 Levent
ISTANBUL, N/A 80640
TR

Administrative Contact:
Sibernet Ltd.
KEREM ERSOY ([email protected])
+90.3124670198
Fax: +90.3124670199
And Sk. 8/1 Cankaya
ANKARA, 06680
TR

Technical Contact:
Sibernet Ltd.
KEREM ERSOY ([email protected])
+90.3124670198
Fax: +90.3124670199
And Sk. 8/1 Cankaya
ANKARA, 06680
TR

Status: Locked

Name Servers:
ns01.eczacibasiebi.com
ns02.eczacibasiebi.com

Creation date: 30 Mar 2002 12:17:58
Expiration date: 30 Mar 2007 00:00:00
=-=-=-=

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aklıma 'organnakli' gelmişti, fakat bütün uzantıları alınmış, organnakli.gen.tr boş

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ilk akla gelen olması da iyi ancak slogan seklinde olması mesaj içeren ibr adı oması iyi olabilir.Ülkemizde organ bağışına bakış çok sıcak olmadığından.Umutere nin dediğini bende öneririm boşsa.Değilsede bunu gibi mesaj içeren bir ad iyi oluur kanısındayım

saygılar..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
organbagisi.gen.tr boş
türkçesini de alıp organbağışı.gen.tr şeklinde ideal olabilir.

PS: .tr domainler zaten ticari satışa açık değil o yüzden kullanmayacak olan satarım diye almasın.

H

hengame

Misafir
yardımsever organnet e-organ cepten girdim boşmu diye bakmadım başarıların devamını dilerim sağlık sitem var destek için link yada banner ellerim yardımcı olmak isterim

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
organbagisi.gen.tr boş
türkçesini de alıp organbağışı.gen.tr şeklinde ideal olabilir.

PS: .tr domainler zaten ticari satışa açık değil o yüzden kullanmayacak olan satarım diye almasın.

Teşekkürler zaman ayıramadım bu konuya uzun süredir bu gün organbagisi.gen.tr yi aldım bununla ilgili ayrı bir konu açıcam bu gün forumda (site konusunda gönüllü webmasterlar ile ilgili)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5