İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Organik Hit Yakalayabilecek Arkadaşlar?

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkdaşlar,

Elimde bir domain var diyelim buna wp kurup hitini 10k yapacak arkadaşlar var mı?
İçerik özgün kopya vs. farketmez yeterli sağlam bir site olsun.
İçeriği kesinlikle +18 olmuyacak.

Sadece yapabilecek arkadaşlar varmı diye konu actım bir de fiyat olarak ne kadar istersiniz.

Sadece bir arastırma...

Ciddi olanlarla görüşülebilir. :)

T

trgy

Misafir
Satayım 7-10k hitli 600-1200 TL arası gelirli legal site. Fiyat olarak 6500 TL

Eğer almak istemiyorum dersen de yeni site istiyorum ben dersen 2 bin TL fyat biçerim. 2-3 ay arası teslim ederim. :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kopyanın sağlamını da ilk defa duydum.

Kopya, eğer telif haklarına giren bir kopyaysa, sağlamlığının kalacağını hiç zannetmem.

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buradaki amaç sitenin telif hakları kopya vs. değil amacım bu tip çalışmalar yaparak başarılı olan arkadaşlar var mı diye öğrenmek bir kaç yerde denk gelmiştim bu tip hit çalışması yapanlar eğer sıfırdan bir site için yapabilecek arkadaşlar varsa ücreti, ne kadar zamanda olacağı hakkında bilgi edinmek istiyorum :)

T

trgy

Misafir
Kopyanın sağlamını da ilk defa duydum.

Kopya, eğer telif haklarına giren bir kopyaysa, sağlamlığının kalacağını hiç zannetmem.

Kopya içerik ile ilgili hit kazanma diyebir makale yazacağım birazdan okursanız sağlam kaldığını görebilirsiniz. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5