İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Organik olmayan hit sorun yaratırmı ?

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Video siteme günlük 500 tekil hit var, ancak facebook bağlantılarından geliyor bu hitler adsense eklesem sorun yaratır mı ?

T

trgy

Misafir
üstadım bilmediğimden soruyorum, ziyaretçiyi zorla getirip getirmediğimizi google anlayabilir mi ki?

Hile yapanları takip ederek bulabiliyorlar nereden hit geldiğini. Bunun için insan üstü bir güç olmasına veya google olmasına gerek yok. Sen ben bile bulabiliriz.

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Hile yapanları takip ederek bulabiliyorlar nereden hit geldiğini. Bunun için insan üstü bir güç olmasına veya google olmasına gerek yok. Sen ben bile bulabiliriz.

Peki diyelim facebookta sayfamız var ve video paylaşıyoruz ancak videoyu izlemeleri için sitemize girmeleri, yani sitemizden izlemeleri gerekmekte bu sorun yaratırmı ? zorla girmeyemi dahil olur buda ?

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hayır olmaz tabii ki.
Zorla girmekten kasıta örnek vermek gerekirse; iframe, pop-up vs yöntemleri düşünmelisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5