İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Orjin vb urunler ariyorum

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar merhaba;

E-ticaret sitemizde satis yapmak uzere toptan ve ucuz orjin krem, miknatis bileklik , akilli krem vb urunler aramaktayim.

Krem tarzi urunlerde mutlaka urunun deneme paketini verebilecekler mesaj atarsa sevinirim.

Not: Lutfen msn /telefon no istemeyin.

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
konu ile ilgili yardımcı olabilirz..

fakat msn veya tel no istemeyin demişsiniz nasıl ticaret yapıcaz ??

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Elimde ilginizi çekebilecek ve Sağlık bakanlığı, ISO vb. onayları olan ürünler var. Toptan satabilirim... Ancak ilk işimiz olacağı için ve çekeceğiniz mala göre fazlaca indirim yapacağım için nakit ödeme istiyorum veya kısa vadeli çek.

İlgileniyorsanız ,üÜrünler hakkında detaylı bilgi için, sitenizi ve bize ayırabileceğiniz olası bütçeyi de içeren bir özel mesaj atmanızı rica ederim.

MSN bile olmadan nasıl iş yapacağız, orasını ise anlamadım ama belki vardır bir bildiğiniz :)

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu kadar detayli bir bilgi veren bir firmanin canli destek hatti vardir diye dusunmekteyim . Eger yok isede sorun degil pm ile gorusuruz daha sonra telefon ile size ulasirim.:)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bu kadar detayli bir bilgi veren bir firmanin canli destek hatti vardir diye dusunmekteyim . Eger yok isede sorun degil pm ile gorusuruz daha sonra telefon ile size ulasirim.:)

Canlı destek hattı var ama fabrikanın. Onlar satış yapmıyor, satışta yetkili benim ve canlı destek hattım yok henüz :)

ÖM bekliyorum.

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadastan baska bir urun alicagim insallah hafta icinde . :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Arkadastan baska bir urun alicagim insallah hafta icinde . :)

Se_lin, inşallah hayırlısı olur.
Ürünün kutusuna kadar tamamen organik ve gerçekten güzel, ben memnunum üründen. Eğer iyi tanıtıp satabilirsen düzenli olarak alırsan indirimi artırabilirim.

Ürün şu anda internette satılmıyor. Bizim markanın başka ürünlerini sahibinden siteisnde gördüm bir tek, onunla ilgili de işlem başlatacağız. Geçtiğimiz yılın sonunda depodan çalınan ürünler olmalı. Onları da yakalayacağız inşallah. Onun dışında ürünün muadillerine bakarsan fiyatlarını kestirebilirsin. Olmazsa fiyatı belirlemede de sana yardımcı olabilirim.

Hayırlısı olsun inşallah.

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Se_lin, inşallah hayırlısı olur.
Ürünün kutusuna kadar tamamen organik ve gerçekten güzel, ben memnunum üründen. Eğer iyi tanıtıp satabilirsen düzenli olarak alırsan indirimi artırabilirim.

Ürün şu anda internette satılmıyor. Bizim markanın başka ürünlerini sahibinden siteisnde gördüm bir tek, onunla ilgili de işlem başlatacağız. Geçtiğimiz yılın sonunda depodan çalınan ürünler olmalı. Onları da yakalayacağız inşallah. Onun dışında ürünün muadillerine bakarsan fiyatlarını kestirebilirsin. Olmazsa fiyatı belirlemede de sana yardımcı olabilirim.

Hayırlısı olsun inşallah.
Insallah. Satilir ya musteri kitlesi hep yaslilar bizim bundan dolayi birde sosyete musteri kitlemiz cok fazla guveniyorlar. Hepsine geldikce satmak zor degil ilk partiyi bi alayimda insallah gerisi gelir :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
avon vb sitelerde bile bu kadar kozmetik ürünler satılmıyordur:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5