İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Orjinal Saat ve Güneş Gözlükleri Satışı (Açılaşa Özel iyinet İndirimleri)

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir iyinet kullanıcısıyım. Şimdiye kadar hep bu forumdan yararlandım. Maddi ve manevi olarak bir çok kez işime yaradı.
Şimdi de burada ki arkadaşlara bir faydam olması açısından yeni açmış olmadığım Saat ve Güneş Gözlüğü üzerine satış yaptığım alışveriş sitemi duyurmak istiyorum.
Ama kuru kuru duyurmak olmaz. Madem buradan yararlandık şimdiye kadar buradaki tüm üyelere de bir faydam olmasını istedim. O yüzden siteminde yeni olması sebebi ile forum üzerinden kayıt olarak alışveriş yapmayı düşünen arkadaşlara yapacakları tüm alışverişlerde indirim kuponları hediye etmeyi planlıyorum..

Tahmin edersiniz ki her üründe kar marjı aynı olmadığı için oranlar aşağıdaki gibidir...

0 - 50 TL Arası : 5 TL İndirim Kuponu
51 - 200 TL Arası : 15 TL İndirim Kuponu
201 - 500 TL Arası : 35 TL İndirim Kuponu
501 - 1500 TL Arası : 55 TL İndirim Kuponu

Yapmanız gereken nedir:
1 Öncelikle siteye üye olmak
2 Beğendiğiniz bir ürün varsa sepetinize ekleyin ve iyinet üzerinden bana sitedeki mail adresinizi ve almak istediğiniz ürünü PM ile bildiriniz.
3 Size özel oluşturacağım İndirim kuponunu alışverişinizde kullanınız.

Herkese teşekkür ederim.

Site Adresi : www.saatsite.com

Not : Bütün ürünler orjinaldir. Ürünlerle birlikte orjinal ambalajları, aksesuarları ve adınıza kesilmiş garanti belgesi ile faturası gönderilmektedir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5