İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Orjinal Zippo Hidden Face

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Amerikan üretimi zippodur.Orjinal kutusunda ve ömür boyu garantilidir.Oldukça şık görümlü ve dikkat çekici bir çakmaktır.Ürünün kullanılmamış olduğuna dair turuncu güvenlik bandı vardır ve alacak kişi ilk defa açacaktır.Özel bir seridir ve kolay kolay bulunmaz.Kamuflaj desenli krom yüzeyi vardır.

Soru: Zipponun altındaki harf ve sayılar ne ifade ediyor?
Cevap: Her zipponun üretim tarihi altında belirtilmiştir. Harf hangi ayda, rakamlar ise hangi yılda üretildiğini göstermektedir. Daha açıklayıcı olursak A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L sırasıyla 12 ayı temsil etmektedir. Örneğin 8. harf olan H, yılın 8. ayı olan ağustos ayında üretildiğini belirtmektedir. 09 ise 2009 yılında üretildiğini göstermektedir.
Soru: Zipponun üzerindeki turuncu bant nedir?
Cevap: Bu bant zipponun güvenlik bantıdır. Ürünü ilk açanın siz olacağını garanti eder.
Soru: Ürünün garantisi ne kadardır?
Cevap: Bütün zippolar ömür boyu garantilidir. Resimde gördüğünüz garanti belgesinde şu ifade yazılıdır: Her Zippo çakmak, fabrikasına geri gönderildiğinde, mekanik açıdan birinci sınıf hale getirilip geri gönderilecektir. Üstelik bu işlem, bir kuruş tamir ücreti alınmadan gerçekleştirilecektir. İşte bu ifade Zippo'nun çakmaklarının arkasında nasıl durduğunun göstergesidir.

Ürün H 06 serisindedir. Yani Ağustos 2006 üretimidir.

Bundan önceki sattığım zippoya 55 lira fiyat belirleyip 50 liraya elden teslim ettim.Buna aynı şeyi yapmıyorum sabit fiyat 50 lira.Pazarlık yapmaya gerek yoktur.Ankara içi elden teslim yapılır.Ankara dışına yaklaşık 5 lira gibi bir kargo ücreti ile gönderilir.

Ödeme şekli : İşbank , paypal , elden teslim.

Detaylı İlan

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Son fiyat 45 lira olmuştur.İlgilenen arkadaşlar ulaşabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5