chat ege.net

Orman yangınlarını önleme için sosyal bir mesaj verelim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
Katılım
14 Şub 2009
Mesajlar
9,784
İlk konumuz için sizlerden destek bekliyoruz. Bildiğiniz gibi, özellikle yaz aylarında çok fazla orman yangını ile karşılaşıyoruz. Hepimizi üzen bu olayın suçluları belki de bizleriz. Kundaklama durumu dışında, bizlerin yapacağı ufak bir yanlış, kilometrelerce ormanı kül etmektedir.


Özellikle yolculuk esnasında, dışarı atılan söndürülmemiş sigaralar, yangınlara neden olabilmektedir. Gelin buna hep birlikte dikkat çekelim. Bununla ilgili bir slogan bulalım. Bir banner hazırlayalım. Hepinizin değerli fikirlerini bekliyoruz.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst