İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Örnek site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
adresi verdim www.articlescript.org kurup kullanılacak o kadar, kullanacak kişinin php bilgisi yoksa, forumdan birisine dil dosyasını falan değiştirme işini yaptırabilir. Sitede demo adresi mevcut.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
spam bombası ne oluyor? kedi uzanamadığı cigere mundar der misali.

Arkadas sanırım GOOGLE da cıkan sonuclardaki SPAM sayfaları kastetmis. Bende cok sahit oldum Extrem referlerimi kontrol ederken.

canim.net/x/?nedir=benim_site_adim.com
title = Benim title aynen
meta tags = aynen bendeki gibi

Arama motoru sözde bu spam sayfalar. icerigine laf eden yokta bu tarz sonuclarla bizim sitelerin EMEGini calanada erisilmeyen ciger muamelesi yapmamak lazım sanırım.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadasım kalpchat spam ın ne oldugunu bilmiyorsan yorum yapmaki bilmesen burda ne işin var değilmi görüşürüz

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
delinin biri kuyuya bir taş atıyor suyun bulandırıyo boşverin arkadaşlar ya gereksiz muhabbet edenleri. Yazacak birileri yokmu cıkar amma velaki nezaman php coder baya var.

Canimnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,
Görüyorum ki herkes kendi penceresinden bakarak birşeyler yazmış
Bu site yılların birikimiyle bu hale geldi!
Spam yapıyor diyen arkadaşlar bkz. canim.net/webdizin buraya ben sadece alexa ilk 100 deki siteleri ve devlet sitelerini ekledim onun dışındaki siteler kendileri başvuru yapıyor ve belli başlı kriterlere göre değerlendirilip onaylanıyor.Webmasterlar neden spam dediğiniz yere kayıt oluyor?Kendi sitelerinin aramalarında webdizin sayfaları çıktığı için ve bu sayfalar o sitelere yönlendiriği için ekliyorlar.Spam yapan arkadaşlar kendi sayfalarında bu hitti kullanırken biz hedeflenen site hakkında bilgi verip o siteye yönlendiriyoruz.Rahatsız olan arkadaşlar ki alexa sıramalasına göre eklediğimiz webmasterlar bunları mevzu yasakpara edip spam demezler ki derlerse kaldırırız.
Biz buna seo diyoruz

Sitemizin örnek verilmesi kötü bişey değil.Örnek alınmak güzel.Ama garip yorumlar var cüzzi miktarlara scriptin yazılacağı.O yazacak arkadaşlar bizimle irtibata geçsinler biz onlara güzel şeyler yazdıralım.

Çamur at izi kalsın oluyo yorumlara dikkat edelim!

ps: Ustad nickli arkadaş duyduğuma göre trcafe.com un sahibisin.Delinin attığı taş sana geldi bizde çıkarmaya çalışıyoruz heralde?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin gerçek sahibi ortaya çıktı sanırım :)

VE7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 dolarmı :D :D beyler lütfen komik olmayın 10 dolara yap ben alıcam . tutpta marez getirmeyinde.. sırf sitenin seo ve rss sistemini yaptiramazsın o paralara hocam.. siteyi boş düşündüğünde zaten piyasada bir çok marez veya buna benzer hazır scriptler var. Önemli olan seo ve rss ile desteklemek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5