İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Orta hitli - Geleceği GARANTİ - UYGUN FİYAT ! - Football Manager Fan Sitesi

Stejan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Merhaba arkadaşlar , Football Manager ile ilgili site açan arkadaşlar varsa iyi bilirler ki hiç bir çalışma yapmadan sadece kopyada olsa konu açarak bir site çok iyi yerlere gelmektedir . Satışta olan sitemizde aynı bu şekilde bir sitedir. 3-4 ay önce açmış olduğum siteyi ilgilenemediğimden dolayı satışa çıkartıyorum . Bu siteyi alan arkadaş eminim ki pişman olmayacaktır.

Site adresi : www.fmturkey.net
Sistem : VBulletin
Lisans : Satışa dahil değildir.
Hit : 350-600 arası fakat sayyac bozuk olduğu için dün kaldırdım . Kaldırmadan önceki son durum
Domain ile adsense başvurusu dahil yapılmamış olup siteye henüz hiç reklam alınmamıştır. Ter temiz bir sitedir
smile.gif

Hosting olarak İnternet Bilişim (ibhosting.net) web hosting paketi (limitsiz) mevcuttur ve 8-9 ay daha süresi bulunmaktadır.

Domain GoDaddy INC. üzerinden registr edilmiştir. Domain who is

Siteye şu ana kadar hiç bir şekilde ne link ne tanıtım yazısı aldım , sadece konu açarak bu hale gelmiştir. Sitenin tüm optimizasyonu tarafımdan yapılmıştır ve eklediğiniz konular anında index almaktadır .

Ayrıca şu ana kadar ki index sayısı 7600'dür . ( indexler için tıklayın )

Eğer konuyla alakanız yoksa da konuları çekebileceğiniz 10 tane örnek site adresi verilecektir oradan copy/paste yapabilirsiniz.

Forumun şu anki durumu şu şekildedir . ( 12.11.2011 18:33 )
--------------------------------------------------------

Konular : 991
Üye Sayısı : 1941

-------------------------------------------------------------------------

Evet , sadece siteyi güncel tutarak size hit garantisi veriyorum . Bu siteye 5 ay vakit ayırın link çalışması dahi yapmadan 2 - 3 k hit çok rahat alacaksınız. Birde link çalışması yaparsanız piyasanın en iyi 4-5 sitesi arasına girebilirsiniz.

Böyle bir site için istenen fiyat sadece 125 TL !!

Ödemeyi İş Bankası ve Misli.com'a alıyorum sadece. Güven sorunu olan varsa iletişim adreslerim şu şekildedir .

r10 : h0me ( pm isteyebilirsiniz )
Msn : [email protected]
Cep : Lütfen msn ekledikten sonra msn üzerinden cep numarası isteyiniz .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5